Wspólna akcja promocyjna Circle K i Carrefour

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K oraz Carrefour Polska łączą siły i uruchamiają nową atrakcyjną promocję. Od 14 listopada klienci obu sieci, tankując i kupując produkty w sklepach marek, otrzymają kupony rabatowe. Pozwolą one zaoszczędzić na codziennych zakupach. Akcja potrwa do 18 stycznia 2023 roku.

Circle K Carrefour promocja

Sieci Circle K oraz Carrefour Polska przygotowały dla swoich klientów dodatkowe rabaty. Już od 14 listopada pozwalają zakupić produkty w niższych cenach, w tym dowolne paliwo na stacjach. Klienci Circle K zarejestrowani w programie lojalnościowym Circle K Extra otrzymują drogą mailową kody rabatowe upoważniające do zniżki o wartości 5 proc. z aplikacją „Mój Carrefour” do wykorzystania w placówkach tej sieci. Wystarczy aktywować kodem kupon rabatowy w aplikacji „Mój Carrefour” i cieszyć się tańszymi zakupami w ponad 190 sklepach na terenie całego kraju. Rabat 5 proc. na zakupy w Carrefour obowiązuje od poniedziałku do piątku na zakupy o wartości od 80 do 300 zł.

Podobny mechanizm obowiązuje w przypadku rabatów, które można otrzymać za zakupy w supermarketach sieci Carrefour. Za dowolny zakup klient otrzymuje kupon z rabatem na zakup paliwa z kartą lojalnościową Circle K Extra na stacjach sieci Circle K. Kupon uprawnia do skorzystania ze zniżki 20 gr/l na paliwa milesPlus®, 15 gr/l na paliwa miles® lub 10gr/l na LPG przy zakupie do max. 85 litrów przy jednym tankowaniu. Z rabatów uzyskanych w supermarketach Carrefour mogą skorzystać użytkownicy programu lojalnościowego Extra. Można do niego przystąpić bezpłatnie w każdym momencie podczas wizyty na stacjach Circle K.

– Wspólna akcja promocyjna z siecią Carrefour to nasza reakcja na potrzeby konsumentów. Skutki inflacji odczuwamy najbardziej podczas codziennych zakupów i każdy z nas obecnie szuka sposobu na dodatkowe oszczędności w budżecie domowym. Tankując na stacjach Circle K, klienci mogą zyskać dodatkowe rabaty do wykorzystania w supermarketach Carrefour i na odwrót. Co więcej, zaplanowaliśmy akcję na najbliższe miesiące, w których szczególnie intensywnie dokonujemy przedświątecznych zakupów czy podróżujemy do najbliższych.
– mówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Więcej informacji oraz regulamin akcji wraz z listą stacji i sklepów objętych akcją można znaleźć na stronie circlek.pl oraz carrefour.pl

Źródło: Circle K Polska

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 16.11.2022
Aktualizacja: 16.11.2022