Wspólna akcja promocyjna Circle K i InPost

Udostępnij artykuł
Circle K razem z operatorem sieci paczkomatów InPost, przygotowało wyjątkową promocję dla swoich klientów. W ramach akcji Wysyłasz – Wygrywasz każdy, kto nada paczkę do 12 września, wygrywa wyjątkowe nagrody, ufundowane przez sieć Circle K. Promocja trwa trzy tygodnie i wsparta jest kampanią marketingową.

W ramach promocji Wysyłasz – Wygrywasz klienci mogą wygrać jedną z gwarantowanych przez Circle K nagród. W pierwszym tygodniu trwania akcji (23.08-29.08) jest to zniżka na paliwo w wysokości 10 gr/l na paliwa bazowe lub SupraGas oraz 15 gr/l na paliwa premium. W kolejnym tygodniu, czyli od 30.08 można otrzymać zniżkę na myjnię podstawową w cenie 9,99 zł, a jeszcze kolejnym, od 6.09, 50 proc. zniżki na Hot Dogi* lub kawę w dowolnym rozmiarze na stacji Circle K**.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Wystarczy nadać paczkę w aplikacji InPost lub przez stronę SzybkieNadania.pl, następnie zarejestrować 4 ostatnie cyfry numeru przesyłki na stronie akcji Paczkonadawanie.pl i podać dane nadawcy wskazane przy nadaniu. W kolejnym kroku osoba biorąca udział w promocji otrzymuje nagrodę – wystarczy pokazać kod ze zniżką pracownikowi stacji Circle K. Regulamin akcji dostępny jest na stronie Paczkonadawanie.pl.

Klienci, którzy wezmą udział w akcji Wysyłasz – Wygrywasz, odbierając nagrodę mogą również skorzystać z oferty stacji Circle K – w części gastronomicznej dostępne są wyjątkowe przekąski, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek, a w upały ochłodzić się można napojem K-Freeze przygotowanym na bazie kruszonego lodu. Z kolei w kąciku kawowym klienci stacji mogą samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę, wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy.

*z wyłączeniem Hot Dogów: Smart Value i Dwururka.
**nie dotyczy stacji Circle K Express.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.08.2021
Aktualizacja: 25.08.2021