Wspólny konkurs Moya i PepsiCo

Udostępnij artykuł
7 czerwca 2021 r. rozpoczął się konkurs organizowany przez sieć stacji paliw Moya oraz PepsiCo. Aby wziąć w nim udział należy zakupić zestaw promocyjny w Caffe Moya i odpowiedzieć na proste pytanie. Nagrodą główną jest telewizor Sony AG9 Master Series 55’’. Oprócz tego, co tydzień do wygrania jest 5 kamer samochodowych Duo oraz 10 samochodowych uchwytów na smartfon z indukcyjnym ładowaniem. Konkurs będzie trwał do 27 czerwca br.

Wszyscy klienci stacji paliw Moya, którzy chcą wziąć udział w konkursie, powinni w okresie od 7.06.2021 do 27.06.2021 roku dokonać zakupu co najmniej jednego zestawu promocyjnego w Caffe Moya i zachować oryginał paragonu. W skład zestawu promocyjnego wchodzi hot dog z Mega Kiełbasą lub hot dog z Mega Kiełbasą Białą i wybrany napój o pojemności 0,5 l (konkursem objęte są: Pepsi, Pepsi Bez Kalorii, Mirinda, 7Up i Lipton Ice Tea). Następnie należy dokonać zgłoszenia do konkursu poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.moyapepsi.pl, i kreatywnie dokończyć zdanie „Moya i Pepsi to zawsze…”.

– Moya i Pepsi to z pewnością smakowite połączenie – szybki, sycący posiłek na drogę i dawka pozytywnej energii. Jednak w Caffe Moya oferujemy coś więcej niż tylko zaspokojenie głodu. Serwujemy również emocje związane z konkursem, które wspólnie z PepsiCo będziemy rozpalać u naszych klientów. Wystarczy kupić jeden z zestawów promocyjnych i wykazać się kreatywnością, proponując atrakcyjne hasło ilustrujące naszą zabawę. Do wygrania są cenne nagrody, dlatego zachęcamy wszystkich klientów Moya do wzięcia udziału w konkursie – powiedziała Monika Ostaszewska, marketing manager z Anwim.

Cieszymy się na współpracę PepsiCo z siecią sieć stacji paliw Moya, dzięki czemu możemy wspólnie wywołać uśmiech na twarzach konsumentów. Jesteśmy przekonani, że konkurs stanie się kolejnym silnym impulsem, by widząc z daleka logo stacji Moya zdecydować się na chwilę odpoczynku i skorzystać z naszej połączonej oferty – skomentował Julian Krzyżanowski, menedżer ds. komunikacji zewnętrznej w PepsiCo.

Lista Laureatów (w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska) będzie publikowana sukcesywnie na stronie internetowej www.moyapepsi.pl. Tam także znajduje się regulamin konkursu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.06.2021
Aktualizacja: 08.06.2021