Wtorki mocy na stacjach Moya

Udostępnij artykuł

Wystartowała specjalna promocja na uszlachetniony olej napędowy, ON Moya Power. Od dziś, w każdy wtorek, klienci wybranych stacji paliw Moya mogą zatankować to wyjątkowe paliwo premium płacąc jak za standardowego diesla. ON Moya Power zapewnia niższe spalanie, większą moc silnika, a także redukuje osady z wtryskiwaczy i układu paliwowego. Co więcej, ułatwia także rozruch silnika na zimno, co jest szczególnie istotne zimą.

MOYA ON Power Wtorki Mocy

Moya ON Power

Nowoczesne silniki wysokoprężne, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, potrzebują wyjątkowej troski i ochrony przed trudnymi warunkami. Warto w tym czasie wypróbować paliwo o wyższych parametrach, szczególnie, że można je zakupić w cenie standardowego!

ON Moya Power to olej napędowy klasy premium. Można go zakupić na stacjach Moya. Jest skierowany do kierowców, którzy mają najwyższe wymagania. Oryginalna formuła została przygotowana we współpracy z krakowskim Instytutem Nafty i Gazu. To placówka badawcza podległa ministrowi gospodarki. Od 1945 roku prowadzi intensywną działalność na rzecz krajowego górnictwa nafty i gazu. Na swoim koncie posiada liczne patenty i wynalazki.

Lepsze działanie silnika

Efekty korzystania z uszlachetnionego paliwa ON Moya Power widoczne są już po kilku tankowaniach – szczególnie zimą. Zostaje odwrócony proces tworzenia się osadów na wtryskiwaczach i w układzie paliwowym. Docelowo ON Moya Power może przywrócić sprawność działania układu paliwowego i silnika do fabrycznych osiągów. Większa moc silnika idzie w parze z odczuwalnie mniejszym spalaniem paliwa, średnio o ok. 3-4 proc.. Ulepszony olej napędowy wycisza pracę silnika i zmniejsza emisję szkodliwych spalin do środowiska. Natomiast specjalny pakiet dodatków zimowych obniża temperaturę blokady zimnego filtra i dodatkowo ułatwia rozruch przy silnych mrozach.

W skład pakietu dodatków wzbogacających paliwo ON Moya Power wchodzą: detergenty, przywracające i utrzymujące czystość wtryskiwaczy, składniki przeciw pienieniu, inhibitor, chroniący przed korozją składnik smarnościowy, przeciwdziałający zatarciu pomp paliwowych, odwaniacz, niwelujący nieprzyjemny zapach oraz stabilizator, poprawiający stabilność paliwa, a także depresator, ułatwiający rozruch silnika przy niskich temperaturach.

Paliwo ON Moya Power dostępne jest obecnie w cenie standardowego diesla na wybranych stacjach paliw Moya w każdy wtorek do odwołania!

Źródło: Anwim

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 07.11.2022
Aktualizacja: 10.11.2022