Zespół Amic Rally Team podwaja siły w RSMP

Udostępnij artykuł
Do teamu dołącza kolejna rajdowa ekipa – Kamil Bolek w roli kierowcy i Łukasz Jastrzębski jako pilot. Sezon RSMP 2021 z każdym kolejnym tygodniem nabiera prędkości. Nowa ekipa pokona odcinki specjalne w aucie Ford Fiesta Rally3. Tym samym barwy AMIC Energy będą już od najbliższego wydarzenia – Rajdu Żematija na Litwie – reprezentowane aż przed dwa auta!

Pierwsza załoga jeździ w składzie Agnieszka Załęcka – kierowca i Mateusz Pawłowski – pilot. Amic Rally Team jest jedynym zespołem w bieżącym cyklu RSMP, który posiada dwie załogi rajdowe w tych samych barwach.

Wszystkich w Amic Rally Team łączy dobra energia i wspólna pasja do jazdy.

Sporty motorowe, do których zaliczają się rajdy samochodowe jak żadne inne dyscypliny sportowe łączą się z branżą paliwową, dlatego zaangażowaliśmy się w sponsoring. Chcemy rozszerzyć naszą obecność w tym roku w rajdach RSMP, powiększając zespół Amic Rally Team o nowego kierowcę. Jednym z naszych celów jest wspieranie młodych zawodników o dużym potencjale, uczestniczenie w ich rozwoju i sukcesach. Nieodłącznym elementem tej dyscypliny sportów motorowych są satysfakcja i pasja kibiców, co daje dodatkową motywację dla naszego teamu rajdowego – mówi Krzysztof Strzelecki, prezes Amic Energy, która jest Mecenasem zespołu.

Dołączający do zespołu Kamil Bolek to młody, ambitny zawodnik Automobilklubu Cieszyńskiego. Na odcinkach specjalnych zadebiutował w 2015 r. a już w 2016 r., odniósł swoje pierwsze zwycięstwo, zdobywając tytuły Mistrza w klasie RO1 oraz Wicemistrza klasyfikacji generalnej RSMPŚ. W RSMP 2018 został II Wicemistrzem Polski w klasie IV. 

Amic Rally Team w rozszerzonym składzie wystartował 4 czerwca w Rajdzie Żematija, pierwszym  rajdzie z cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2021.

Reprezentująca AMIC Rally Team od początku tego sezonu Agnieszka Załęcka wyjedzie na litewskie trasy Peugeotem 208 Rally4.

Relacje wydarzeń z najbliższego startu, emocje obu załóg, przebieg tras będą na bieżąco komunikowane na profilu Amic Rally Team na Facebooku oraz Instagramie.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.