Zimowa oferta już dostępna na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł

Sezon zimowy na stacjach Circle K trwa w pełni. Sieć wprowadziła do oferty paliwa zimowe, których parametry są na bieżąco dostosowywane do panujących warunków atmosferycznych, jednocześnie zapewniając klientom produkty o optymalnych właściwościach. Przedświąteczny klimat zapanował również w ofercie gastronomicznej sieci. Już wkrótce trafią do niej nowości w zakresie ciepłych przekąsek i napojów. Wśród nich nie zabraknie także nowych propozycji wegańskich dla klientów preferujących dietę roślinną.

Zimowa oferta Circle K

Od 16 listopada na wszystkich stacjach Circle K kierowcy mogą tankować paliwa zimowe, których parametry zostały dostosowane do panujących warunków pogodowych. Flagowe produkty paliwowe milesPlus® zostały wzbogacone o dodatki uszlachetniające, które chronią silnik i wspomagają jego prawidłową pracę, zmniejszając awaryjność. Zimowe paliwo z Circle K zapewni jeszcze lepszą ochronę silnika przed mrozami, wspomoże usuwanie zanieczyszczeń i zwiększy wydajność silnika w okresie niższych temperatur. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K, nie wychodząc z samochodu, co stanowi szczególną wygodę w okresie niskich temperatur i niesprzyjającej aury. Aplikacja jest dostępna na Google Play oraz AppStore.

W przedświątecznym czasie na stacjach Circle K pojawią się również nowości w ofercie gastronomicznej. Miłośnicy diety roślinnej będą mieli do wyboru kolejną pozycję wegańską – do kanapki z hummusem i warzywami dołączy Vegan Dog. W 100 proc. roślinna kiełbaska została przygotowana z białka grochu i nie zawiera soi. Ponadto menu zostanie uzupełnione o słodkości i napoje w świątecznym klimacie – czekoladowe brownie, wegańskiego croissanta z pomarańczą i piernikową kawę. Nowe propozycje będą dostępne w ofercie już od 14 grudnia.

Źródło: Circle K Polska

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 12.12.2022
Aktualizacja: 12.12.2022