Zinu Shop uruchamia kolejny sklep automatyczny

Od dnia 7 maja 2021 roku możliwa będzie realizacja zakupów w sklepie automatycznym Zinu Shop zlokalizowanym przy Alei Pokoju 16 w Krakowie. W planach jest rozszerzenie oferty sprzedażowej o kategorię alkoholi.

Zinu Shop to w pełni automatyczny sklep spożywczy czynny 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Automat obsługą przypominający bankomat oferuje szeroki zakres ok. 350 różnych produktów. Znajdziemy w nim: pieczywo, warzywa, owoce, nabiał, tłuszcze, mięsa, wędliny, napoje, słodycze, przekąski, przyprawy, dania gotowe, artykuły dla dzieci i zwierząt, kosmetyki, chemie i wiele innych produktów.

To już drugie urządzenie marki Zinu na terenie Krakowa. Pierwsze udostępnione zostało 1 marca bieżącego roku i funkcjonuje w okolicy Centrum Handlowego M1. Pojemność sklepu sięga do 3000 produktów. Zdecydowana większość indeksów odpowiada asortymentowi typowego sklepu osiedlowego. Nowe urządzenie zostało również wyposażone w moduł do sprzedaży alkoholi. Firma planuje w najbliższym czasie ubiegać się o koncesję umożliwiającą handel napojami procentowymi.

Projekt znajduje się w końcowej fazie badań i testów, a zgodnie z informacjami producenta, firma koncentruje się na pozyskaniu finansowania pozwalającego na dynamiczny rozrost sieci sprzedaży także w innych regionach kraju.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.