Zmiana terminu XX Forum PetroTrend 2020 – oświadczenie organizatora BROG B2B

Udostępnij artykuł
Wobec zaistniałej sytuacji oraz oczywistych przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni wydać poniższe oświadczenie informując o zmianie terminu naszej jubileuszowej edycji najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Warszawa, 11 marca 2020
BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Okopowa 47
01-059 Warszawa

OŚWIADCZENIE

Jako organizator jubileuszowej edycji XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2020, które z powodzeniem miało odbyć się 16 marca 2020 w Warsaw Marriott Hotel, w obliczu odpowiedzialności i w związku z ostatnimi doniesieniami oraz informacjami związanymi z zagrożeniem spowodowanym przez koronawirusa COVID-19, jego wpływu i skutków dla zdrowia, powołując się na zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jak również zalecenia płynące z Ministerstwa Zdrowia oraz innych właściwych służb w zakresie organizacji imprez masowych i imprez skupiających w jednym miejscu duże grono osób, jesteśmy zmuszeni i zobowiązani przełożyć XX Forum PETROTREND 2020.

Nową, bezpieczną datę wydarzenia podamy Państwu w najbliższym możliwym czasie. Bacznie obserwujemy aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną w Polsce. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych Uczestników jest dla nas absolutnie priorytetowe. Działanie to jednocześnie pozwoli nam zachować nie tylko najwyższą jakość w wymiarze merytorycznym konferencji, ale również w niezmiernie istotnym walorze biznesowym, na który szczególnie liczą nasi Dostawcy

Informujemy, iż wszelkie dotychczasowe ustalenia z naszymi Partnerami, warunki współpracy i uczestnictwa, czy przebieg wydarzenia pozostają bez zmian zachowując ważność.  

Za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji bardzo przepraszamy. Dziękujemy i liczymy na Państwa zrozumienie. Jesteśmy głęboko przekonani, że już wkrótce, w przyjaznej i spokojnej atmosferze, spotkamy się na najważniejszym w Polsce wydarzeniu skupiającym: właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców.

Rafał Madyński
prezes zarządu
BROG B2B

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu: biuro@brogb2b.pl, tel. 664 463 083, (22) 290 66 11

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.03.2020
Aktualizacja: 17.02.2022