Zmiana w zarządzie Orlen Asfalt

Udostępnij artykuł
[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w dniu 1 grudnia 2021 roku spółka Orlen Asfalt powołała na stanowisko członka zarządu Pawła Karlika.

Paweł Karlik został powołany na stanowisko z dniem 1 grudnia br. Jego nominacja to efekt trwającego od 26 października do 4 listopada 2021 r. postępowania kwalifikacyjnego prowadzonego przez Orlen Asfalt. Wcześniej pełnił funkcję członka zarządu spółki Orlen Koltrans.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie ukończył studia magisterskie na Wydziale Zarządzania i Marketingu. Będąc jeszcze studentem kierował projektem stworzenia szybkich przesyłek kurierskich w Poczcie Polskiej. Jako manager w firmach budowlanych realizował projekt „Drapaczy Chmur” w Warszawie i budowy najnowocześniejszego osiedla mieszkaniowego w Katowicach. Inicjator i założyciel firmy terapeutycznej współpracującej z największymi placówkami medycznymi do dnia dzisiejszego działającej na rzecz osób niepełnosprawnych. Pełnił również funkcję Dyrektora Bezpieczeństwa oraz Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych u operatora telekomunikacyjnego. Później swoją wiedzę w sektorze bezpieczeństwa wykorzystywał w charakterze doradcy prezesa zarządu PZU. W GK Orlen od 2018 roku, gdzie pełnił rolę prezesa zarządu spółki WCD Platinum Oil.

W ostatnim czasie w zarządzie spółki doszło do ważnych zmian, o których pisaliśmy m.in. w jednym z artykułów na naszym portalu: Paweł Wachnik prezesem Orlen Asfalt

Obecnie zarząd Orlen Asfalt pracuje w składzie:

Paweł Wachnik – prezes zarządu
Paweł Karlik – członek zarządu
Alan Steinbarth – członek zarządu

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.12.2021
Aktualizacja: 01.12.2021