Amic Energy otwiera trzecią restaurację Sbarro

Udostępnij artykuł

Trzecia restauracja Sbarro na stacji Amic Energy działa w Łodzi przy ulicy Łąkowej. Koncept spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami oraz z dużym zainteresowaniem klientów, dlatego sieć zdecydowała się otworzyć restauracje na kolejnych stacjach.

Sbarro pizza

Pierwszą, pilotażową pizzerię Sbarro sieć Amic Energy otworzyła w październiku 2022 roku w Warszawie, drugą pod koniec marca 2023 roku w Kielcach.
Na stacji AMIC Energy w Łodzi można spróbować nowej oferty pizzy serwowanej w całości i na kawałki, zarówno na miejscu, na wynos oraz w dostawie. Pizza na kawałki jest serwowana w opakowaniach, które umożliwiają jej konsumpcję w aucie np. podczas podróży.

Stacje paliw Amic Energy są wyłącznym franczyzobiorcą restauracji Sbarro w Polsce. Projekt jest wyjątkowy i unikalny, ponieważ to jedyna sieć paliwowa, w której są obecne aż dwa globalne koncepty gastronomiczne w jednym miejscu – Sbarro oraz Subway. Nowy koncept franczyzowy ma na celu zróżnicowanie oferty dla klientów o różnych upodobaniach, a pizza cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością.
Jest to duża rewolucja na rynku stacji paliw, która w sposób znaczący wyróżnia ofertę stacji Amic Energy na tle konkurencji.
Sbarro to światowy lider w kategorii pizzy impulsowej. Marka obecnie dostępna jest na całym świecie w ponad 600 lokalizacjach. W 2023 r. planowane jest otwarcie co najmniej 50 nowych punktów w samej Europie.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2023
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT okladka

Pizza jest dostępna w trzech rozmiarach: 30/35/43 cm, a proponowane smaki to Pepperoni, klasyczna Margherita, a także sześć innych smaków, w tym także wersja wegetariańska!
Na tym jednak oferta Sbarro się nie kończy. Dostępne są także Stromboli – włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta.
Z tego menu skorzystać będą mogli nie tylko odwiedzający stację. Oferta będzie dostępna również z dostawą przez platformy Uber Eats, Glovo, Bolt Food oraz Pyszne.pl.

Klienci posiadający kartę Amic Club i korzystający z aplikacji Amic Energy PL będą mieli do wykorzystania kupony na wybrane produkty z oferty Sbarro, które będą mogli nabyć za zebrane punkty.
Ponadto punkty programu lojalnościowego są doliczane za zakup produktów z oferty Sbarro.

26 kwietnia 2023 r. na stacji Amic Energy w Łodzi przy ul. Łąkowej zaplanowany jest Grand Opening Sbarro.
W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały wyjątkowe atrakcje, m.in. koło fortuny z nagrodami, degustacja oferty Sbarro oraz specjalne rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.04.2023
Aktualizacja: 18.04.2023