Bezalkoholowe bombonierki od Solidarności

Udostępnij artykuł
Na wyjątkowy okres Pierwszych Komunii Świętych, Solidarność przygotowała specjalną linię okazjonalnych słodyczy w pięknych, tematycznych obwolutach. Sezonowa kolekcja obejmuje bezalkoholowe bombonierki z linii: Czekoladowe Tajemnice, L’Amour oraz nowość – Czekoladki z Klasą Carmelo o smaku karmelowym. Oferta jest dostępna w sklepach od kwietnia br.

W ubiegłym roku każde dziecko, które przyjęło Pierwszą Komunię Świętą otrzymało średnio aż dwie bombonierki. To często wybierany, symboliczny dodatek do najpopularniejszego prezentu, jakim wciąż jest gotówka. Nic więc dziwnego, że w tym czasie sprzedaż bombonierek czekoladowych Solidarności, rynkowego wicelidera w segmencie pralin komunijnych, znacząco wzrasta. Aby nie obdarowywać dziecka wyłącznie kopertą z banknotami, warto sięgnąć po piękne opakowanie bezalkoholowych pralin, które podkreślą wyjątkowość chwili.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Okazjonalna oferta limitowana marki Solidarność obejmuje bombonierki:

Nowość: Czekoladki z Klasą Carmelo – kolekcja eleganckich, indywidulanie pakowanych pralinek z czekolady mlecznej i aksamitnego, karmelowego kremu w wersji bezalkoholowej.

Czekoladowe Tajemnice – wyborne praliny z kremowymi, bezalkoholowymi nadzieniami w 8 smakach w aksamitnej czekoladzie deserowej i mlecznej. Coroczny hit oferty komunijnej marki Solidarność.

L’Amour – edycja limitowana klasycznych pralin z bezalkoholowymi nadzieniami w 11 smakach z wysoką, 60 proc. zawartością czekolady.

Limitowana kolekcja pralin Solidarności jest dostępna w okazjonalnych obwolutach z motywami komunijnymi, w wersji dla dziewczynek lub chłopców. Minimalistyczne, stylowe opakowania z delikatnym motywem koronki prezentują się wyjątkowo elegancko.

Produkty są dostępne w sprzedaży od kwietnia br. W punktach sprzedaży przewidziano dodatkowe ekspozycje na dedykowanych standach.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.04.2019
Aktualizacja: 16.04.2019