Ciechan zapowiada nowości

W ostatnim tygodniu sierpnia br. firma Browary Regionalne Jakubiak, właściciel browaru oraz marki piwa Ciechan, zapowiedziała premierę nowej linii piw oraz rebranding dotychczasowych produktów.

Browar Ciechan wprowadza linię piwa, skierowaną do ludzi aktywnie spędzających czas: FIT Beer, Shandy i nową odsłonę bezalkoholowego piwa 0 proc.

Fit Beer – nowość na rynku – jedyne piwo warzone w Polsce z dodatkiem guarany, o obniżonej zawartości alkoholu do 3,6 proc. Guarana pobudza przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej, dodaje energii, działa pobudzająco i psychostymulująco.

Shandy – już znany na rynku orzeźwiający napój piwny na bazie Ciechana Wybornego. Składa się on z 40 proc. piwa i 60 proc. miodowo-cytrynowej lemoniady. Zawiera tylko 2 proc. alkoholu i dedykowany jest dla osób chcących cieszyć się smakiem lata jak najdłużej.

0 proc. – napój słodowy bezalkoholowy o owocowym aromacie z nutą mięty i jabłka, gdzie na finiszu czuć wyraźną goryczkę. To świetna alternatywa dla osób które nie chcą lub nie mogą spożywać alkoholu, a kochaj smak piwa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.