Circle K w Ostrzeszowie otwarta po remoncie

Udostępnij artykuł

Stacja paliw Circle K w Ostrzeszowie przy ul. Sikorskiego 41C, w woj. wielkopolskim wznowiła działalność po modernizacji. Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce.

Koncept Horizon

Stacja w Ostrzeszowie daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles®95, miles® Diesel, milesPlus®98, milesPlus® Diesel, LPG SupraGas. Natomiast dostępny w ofercie arktyczny milesPlus® diesel pozwala zabezpieczyć pojazdy w czasie niesprzyjających warunków zimowych. Dodatkowo, stacja oferuje sprzedaż AdBlue prosto z dystrybutora oraz usługę e-Toll.

Zmodernizowana stacja w Ostrzeszowie prowadzi działalność przy drodze krajowej 11 w odległości 13 km od wjazdu na drogę S8. Jej wyposażenie jest zgodne z konceptem Horizon, który wprowadza nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji. Klienci stacji od teraz mają okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy kawie i szerokiej gamie przekąsek. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

W ostatnim czasie sieć zmodernizowała także swoje stacje w Lublinie i Kozienicach.

Circle K na świecie

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć blisko 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na świecie około 16 000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 120 000 pracowników.

Źródło: Circle K Polska

Opublikowano: 26.01.2022
Aktualizacja: 26.01.2022