Dzik w Chmielu – nowa marka Amic Energy

Sieć stacji Amic Energy stawia na marki własne. Już w pierwszym tygodniu czerwca na półkach Amic Market zadebiutują piwa – Dzik w Chmielu (zawartość alkoholu 5,7 proc.) oraz Mocny Dzik w Chmielu (zawartość alkoholu 7,2 proc.).

Nowa propozycja to wysokiej jakości piwa, warzone metodą otwartej fermentacji, co zapewnia im naturalny i pełny smak. Nowe trunki odwołują się do tradycji piw rzemieślniczych, a jednocześnie wpisują się w upodobania konsumentów. Oryginalny projekt graficzny puszek powstał w nawiązaniu do najciekawszych opakowań piw kraftowych.

Amic Energy to sieć nowoczesnych stacji, zlokalizowanych w całej Polsce, która intensywnie rozwija produkty marek własnych, tym samym odpowiada na potrzeby klientów w zakresie asortymentu wysokiej jakości produktów w bardzo korzystnej cenie.

Smakoszom piwa nowa marka na pewno przypadnie do gustu, a atrakcyjna cena będzie dodatkowym atutem. Dla klientów, którzy na stałe polubią Dzika w Chmielu właściciel marki przygotował mechanizm promocyjny, który sprawi, że zakup będzie jeszcze bardziej korzystny.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.