EV Klub Polska oraz GreenWay Polska obniżają ceny ładowania

Udostępnij artykuł

Ładowanie samochodów elektrycznych będzie tańsze do końca roku. EV Klub Polska oraz GreenWay Polska przedłużają współpracę partnerską. Dzięki nowej promocji użytkownicy samochodów elektrycznych mogą otrzymać 10% rabatu na ładowanie.

greenway polska cennik

EV Klub Polska nadal promuje zeroemisyjny transport. Wśród dotychczasowych sukcesów Fundacji EV Klub Polska wymienić można m.in. co miesięczne spotkania #MonthlyMeetUp, przygotowanie aplikacji „EV Klub Polska” oraz klubowe zloty. Dzięki współpracy z GreenWay Polska oraz z Visa, właściciele samochodów elektrycznych mogli ładować auta z 30% zniżką.

– Chcemy wspierać obecnych kierowców samochodów elektrycznych w tańszej eksploatacji, ale także zachęcić innych do przesiadki na pojazdy zeroemisyjne. Zakończona akcja z Visa pokazała jak duże jest zaangażowanie elektromobilnych kierowców. Na przestrzeni niemal 4 miesięcy użytkownicy korzystający z promocji przejechali łącznie ponad 1 000 000 km. Dlatego cieszymy się ze współpracy partnerskiej z GreenWay, dzięki której kierowcy EV dalej będą mogli korzystać z rabatów na ładowanie i pokonywać kolejne miliony zeroemisyjnych kilometrów – komentuje Łukasz Lewandowski, koordynator Fundacji EV Klub Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

Po trwającej niemal 4 miesiące akcji z Visa, 1 marca 2023 r. ponownie została uruchomiona akcja z rabatami na ładowanie na stacjach w sieci GreenWay Polska. Klubowicze, którzy wygenerują w aplikacji EV Klub Polska kod rabatowy a następnie wprowadzą go w portalu klienta operatora, będą mogli skorzystać z 5 lub 10% ulgi na ładowanie. Rabat naliczany jest od najbliższej sesji ładowania rozpoczętej po aktywacji kodu rabatowego do końca miesiąca, w którym kod był aktywowany i obejmuje wszystkie sesje ładowania od momentu aktywacji. W celu kontynuowania rabatu w kolejnym miesiącu, należy pobrać nowy kod rabatowy. Wysokość gratyfikacji jest zależna od wybranego abonamentu GreenWay.

– Wspólna akcja Klub EV Polska oraz Greenway to kolejna inicjatywa, wspierająca kierowców elektryków w ekonomicznym podróżowaniu – mówi Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska. – Tego rodzaju rozwiązania w realny sposób wspierają rozwój elektromobilności, co jest jednym z kluczowych działań dla poprawy środowiska.

Przygotowana oferta specjalna dla członków EV Klub Polska, ograniczona jest do stacji ładowania zlokalizowanych na terenie Polski.

źródło: GreenWay Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 02.03.2023
Aktualizacja: 02.03.2023