Lody E.Wedel w większym wydaniu

Oferta wedlowskich lodów stale się rozwija. W portfolio marki znajdują się obecnie dwie linie na patyku – Ptasie Mleczko® oraz E.Wedel. To właśnie w drugiej dostępne są kubki o pojemności 460 ml.

W skład oferty wchodzą:

Obłędna Czekolada
„Obłędna Czekolada” pod czekoladową taflą, w której zatopiono oryginalną kostkę czekolady E.Wedel, skrywa kremową masę lodową z pysznymi dodatkami: sosem i dropsami czekoladowymi. Kusząca Waniliowa
„Kusząca Wanilia” to połączenie kremowej, waniliowej masy lodowej z pysznymi dropsami, które ukryto pod grubą warstwą czekolady mlecznej z zatopioną kostką czekolady E.Wedel.
Chrupki Karmel
„Chrupki Karmel” kryje w sobie kremową masę lodową z pysznymi dodatkami: sosem o smaku słonego karmelu, kawałki orzeszków arachidowych i wedlowskie dropsy czekoladowe. Całość przykryta jest czekoladą białą karmelową z kostką czekolady E.Wedel.
Rajska Truskawka
„Rajska Truskawka” w jogurtowej masie lodowej zawiera sos truskawkowy oraz kawałki truskawek i czekoladowe dropsy. Całość ukryto pod taflą białej czekolady, w której zatopiono kostkę E.Wedel.  

Od początku działalności marka kieruje się tymi samymi wartościami, zgodnie z którymi przykłada ogromną wagę do wykorzystywanych surowców, jak i do utrzymania najwyższych standardów na każdym etapie produkcji. Uwagę kupujących z pewnością przykuje wyjątkowa kreacja opakowań, bazująca na intensywnych kolorach, nowoczesnym designie i typografii. Kubki zdobi także logotyp marki, czyli słynny podpis Emila Wedla.

Produkty dostępne są w szerokiej dystrybucji. Ich sugerowana cena to 15,99 zł.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.