Lubelska Mango – nowość w portfolio marki

Stock Polska poszerza kolorowe portfolio Lubelskiej i wprowadza na rynek zupełnie nowy, tropikalny wariant smakowy – Lubelską Mango. To propozycja dla wielbicieli słodszych i orzeźwiających trunków, która wpisuje się w wyspiarski świat marki i platformę komunikacyjną pt. Żyj Kolorowo. Lubelska Mango jest dostępna w trzech formatach – 100 ml, 200 ml i 500 ml.
Tropikalne klimaty

Lubelska to marka, która wyróżnia się na rynku nie tylko różnorodnością i szerokim portfolio, lecz także dużą dynamiką wzrostu – aż o 14,8 proc.* Konsumenci alkoholi kolorowych w Polsce kochają próbować nowych smaków, dlatego Stock Polska regularnie poszerza swoją ofertę o kolejne owocowe propozycje. W tym sezonie wprowadza na rynek Lubelską Mango – wariant, który przywodzi na myśl gorące i pełne słońca wakacje na odległej wyspie. Dzięki zbalansowanej słodyczy i 30 proc. zawartości alkoholu, połączonych z naturalnym, orzeźwiającym smakiem Lubelska Mango sprawdzi się w tradycyjnych shotach oraz jako baza do lekkich drinków.

– W okresie wiosenno-letnim, konsumenci szczególnie doceniają orzeźwiające i lekkie smaki, bardzo chętnie też próbują naszych nowości. Lubelska Mango wzbogaca szeroką ofertę marki o soczystą, tropikalną pozycję, jednocześnie idealnie wpisując się w obecne trendy na rynku – bo mango to bez wątpienia najgorętszy owoc w tym sezonie! – mówi Marta Uss, Senior Brand Manager marki Lubelska w Stock Polska.

Żyj Kolorowo z Lubelską

Lubelska wystartowała w tym roku z nową platformą komunikacji – Żyj Kolorowo. Hasło kampanii to z jednej strony bezpośrednie odniesienie do bogatej oferty marki, a z drugiej zaproszenie do jej wyjątkowego świata – krainy wiecznej imprezy, eksplozji kolorów i smaków, stworzonej z myślą o wszystkich „młodych duchem”.

W świecie Lubelskiej, każdy konsument znajdzie coś dla siebie: smaki słodkie, kwaśne, orzeźwiające, leśne i tropikalne. Łączy je jedno – naturalny aromat owoców i idealnie wyważona zawartość alkoholu, która sprawia, że Lubelska to doskonała propozycja na sezon wiosenno-letni.

Nowa Lubelska Mango porywa swoim orzeźwiającym smakiem na tropikalną „Wyspę Lubelską” – pełną świeżych owoców i wiecznej imprezy, na której nie ma miejsca na rutynę!

* Stock za Nielsen – Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Food), sprzedaż wolumenowa, okres: luty 2019 -styczeń 2020, kategoria: wódka smakowa

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.