Na stacjach Amic ruszyły letnie promocje

Udostępnij artykuł
Z początkiem lata na stacjach Amic startują Rajdowe Weekendy i Poniedziałki z energią. Nowe akcje przygotowano z myślą o urlopowiczach, którzy przemieszczają się po kraju, a także tych, którzy spędzają lato w domu.

Co tydzień, od piątku do niedzieli, na stacjach Amic Energy z dostępną ofertą paliw premium Amic Pro będą królować Rajdowe Weekendy. Klienci będą mogli zatankować paliwa premium Amic Pro w cenie paliw standardowych. Ta oferta stanowi dobrą okazję do wypróbowania najwyższej jakości innowacyjnych paliw, bez dodatkowych kosztów. Paliwo Premium Amic Pro gwarantuje większą moc i dłuższą żywotność silnika, którą doceniają najlepsi. Klienci, którzy już znają i doceniają paliwa Amic Pro niewątpliwie zaoszczędzą, korzystając przy zakupie z warunków promocyjnych.

W ramach akcji „Poniedziałki z energią” każdy nowy tydzień będzie rozpoczynany promocyjną ofertą pobudzających napojów. Uczestnicy programu Driver Club będą mogli kupić kawę lub dwa dowolne napoje energetyczne Impet 250 ml w specjalnej cenie – 5 zł.

Wakacje to czas ciekawych wydarzeń. Trwają Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski z udziałem zespołu Amic Rally Team. Przy okazji akcji na wybranych stacjach będą odbywały się eventy z udziałem kierowców rajdowych reprezentujących barwy Amic Rally Team. Na klientów stacji czeka również masa atrakcji. Wśród nich m.in. promocja na sandwicze Subway, kupony rabatowe na produkty ze stacji oraz koło fortuny z nagrodami. To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji.

Dodatkowo posiadacze karty Driver Club mogą wymieniać swoje punkty na gadżety rajdowe Amic Rally Team.

Promocje będą obowiązywać z zarejestrowaną kartą Driver Club w terminie: od 06.07.2021 r. do 04.10.2021 r.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.