Nowa kadencja zarządu Lotos Paliwa

Udostępnij artykuł
[HOT NEWS – TYLKO U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, 13 maja 2021 roku rozpoczęła się druga (3-letnia) kadencja zarządu Lotos Paliwa. Potrwa do 13 maja 2024 roku. W związku z tym z dniem 13 maja br. powołano nowy zarząd.

Prezesem zarządu Lotos Paliwa drugiej kadencji został Wojciech Weiss. Funkcję tę pełnił także w poprzedniej kadencji.

W zarządzie spółki obecnie zasiadają także: Anna Fundameńska (powołana z dniem 13 maja 2021 roku), Sebastian Bojemski (powołany z dniem 13 maja 2021 roku) oraz Olgierd Świerzewski (powołany z dniem 1 lipca 2021 roku).

Z dniem 12 maja 2021 r., w zarządzie spółki przestał zasiadać pan Paweł Wachnik. Powodem był upływ kadencji.

W związku z zakończeniem pracy w zarządzie przez Pawła Wachnika oraz powołaniem do zarządu Olgierda Świerzewskiego, obowiązki odchodzącego członka zarządu przejął czasowo prezes zarządu. Pozostali wiceprezesi zarządzają swoimi dotychczasowymi obszarami. Anna Fundameńska jest wiceprezesem ds. handlu B2B i logistyki, a Sebastian Bojemski – wiceprezesem ds. handlu detalicznego i marketingu.

Przypomnijmy, że pierwsza (3-letnia) kadencja zarządu Lotos Paliwa trwała od 1 marca 2018 roku do 1 marca 2021 roku. Po upływie kadencji, członkowie zarządu pełnili swoje obowiązki na podstawie mandatów. Mandaty wszystkich członków zarządu pierwszej kadencji wygasły z dniem 12 maja 2021 roku.

W zarządzie Lotos Paliwa może zasiadać od 1 do 4 osób.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.