Nowa linia przekąsek wkrótce w sklepach

Oferta firmy Aksam, właściciela marki Beskidzkie, nieustannie rośnie. W czerwcu jej portfolio poszerzyło się o nową linię przekąsek skierowanych do dzieci. Beskidzkie Misiaki, bo o nich mowa, skradną jednak nie tylko serca najmłodszych. Nowość docenią również dorośli, poszukujący alternatywy dla słodyczy i miłośnicy chrupania.

Nowa linia – Beskidzkie Misiaki – zaspokoi potrzeby małych i dużych. W jej skład wchodzą: Misiaki Paluszki, Misiaki Krakersy oraz Misiaki Chrupki Kukurydziane. Wszystkie tworzone na bazie naturalnych składników i wedle tradycyjnych receptur, nadających im niezwykłego smaku i przyjemnej chrupkości. Świetnie sprawdzą się w szkolnym plecaku, podczas wycieczki czy w domu, w czasie rodzinnego seansu.

Niepowtarzalne walory smakowe oraz niezwykłą kruchość i delikatność, Beskidzkie Misiaki zawdzięczają starannemu doborowi składników. Wchodzące w skład nowej linii produkty są pozbawione konserwantów i sztucznych barwników, a także wykonane z komponentów wyłącznie polskiego pochodzenia. Delikatny, słodki smak Paluszków i Krakersów, to zasługa wykorzystywanego w procesie produkcji miodu wielokwiatowego.

W trosce o młodszych konsumentów produkty te mają również zredukowaną ilość soli. Fakt ten zadowoli przede wszystkim rodziców, dbających o dobór pysznych przekąsek dla swoich dzieci, podobnie jak przygotowanie smacznej, bezglutenowej propozycji – Chrupek Kukurydzianych, dla pociech już od 1 roku życia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.