Nowy benefit dla członków Unimot Klub+

Udostępnij artykuł
Unimot wprowadza nowy benefit dla członków Unimot Klub+, programu lojalnościowego dla akcjonariuszy spółki. Jednorazowy zwrot kosztów tankowania na stacjach paliw sieci Avia to korzyść dla dołączających i obecnych członków Unimot Klub+. Benefit można zrealizować na wszystkich stacjach paliw Avia znajdujących się w Polsce.

Aby skorzystać z darmowego jednorazowego tankowania na stacjach Avia należy zatankować paliwo – ON, benzynę lub LPG – max. 50 litrów. Następnie należy wejść na stronę www.unimotklubplus.pl/logowanie i po zalogowaniu, w aplikacji dla członka Klubu, aktywować odpowiedni benefit.

Kiedy startowaliśmy z programem lojalnościowym dla akcjonariuszy Unimot Klub+ obiecywałem, że sukcesywnie będziemy go rozwijać. Cieszę się, że mogę dotrzymać słowa i zaprezentować dzisiaj naszym członkom nowy benefit. Jest nim jednorazowy zwrot kosztów tankowania na stacjach paliw Avia. W ten sposób chcemy podziękować naszym inwestorom i docenić ich za to, że przez długi czas są z nami. Zapraszam wszystkich członków Unimot Klub+ na stacje Avia po paliwo wysokiej jakości – mówi Adam Sikorski, prezes zarządu Unimot.

Obecni członkowie Unimot Klub+ mogą uruchomić benefit od 9 lipca 2021 r. Nowo przyjęci akcjonariusze mają możliwość skorzystania z jednorazowego tankowania na stacjach Avia od dnia przyjęcia do Klubu. Zwrot kosztów paliwa może zostać zrealizowany w terminie obowiązywania Katalogu Benefitów Unimot Klub+ po wcześniejszym wypełnieniu formularza i przesłaniu paragonu za paliwo.

Unimot Klub+ funkcjonuje od początku 2021 roku. To program lojalnościowy dla akcjonariuszy – aby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji Unimot przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – RED+, SILVER+ oraz VIP+. Są to, między innymi, zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG. To także zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, dostęp do konferencji WallStreet czy ochrona ubezpieczeniowa.

Partnerem głównym Unimot Klub+ jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Domy maklerskie współpracujące przy programie to: Biuro Maklerskie Alior Bank, Dom Maklerski BOŚ, Noble Securities i Santander Biuro Maklerskie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.07.2021
Aktualizacja: 14.07.2021