Oferta wiosenna marki Wawel

Udostępnij artykuł
Połączenie sprawdzonych smaków i dawka nowości – tak wygląda propozycja marki Wawel w ramach oferty wiosennej. Firma stawia zarówno na klasyczne słodycze, znane i doceniane przez konsumentów, jak i zupełnie nowe produkty w kategorii czekolad i żelków.

Wawel wiosną mocno skupia się na nowościach. W sezonowej ofercie znajdziemy kolejną, obok ​Czekolady Mieszanka Krakowska Malinowa 100g, ​deserową czekoladę z galaretką ​Mieszanka Krakowska 100g, tym razem o smaku pomarańczowym,​ dostępną w edycji limitowanej.

Tym, co wyróżnia ofertę, jest także linia Collection, czyli seria oparta na ciemnej czekoladzie, dostępna w ozdobnych kartonikach. A w niej dwie duże czekolady: ​Zabajone ​z delikatnym nadzieniem połączonym z kremem z nutą alkoholu i Truskawkowa ze śmietanką, czyli lekko gorzka czekolada z dwuwarstwowym nadzieniem truskawkowo-śmietankowym. Tę ostatnią Wawel poleca szczególnie wielbicielom owocowych smaków.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W swoim wiosennym portfolio marka Wawel przygotowała propozycję również dla młodszych konsumentów. Do ​Żelków jak Smok dostępnych w czterech wariantach: Owocowe, Z sokami, Kwaśne i Jogurtowe, dołączyła nowość – ​Żelki jak Smok w czekoladzie z sokami​. To owocowe żelki o smaku wiśniowym, ananasowym i jabłkowym, nadziane sokami owocowymi i oblane ciemną czekoladą Wawel.

– Wszystkie nasze produkty, a więc także i całość Oferty Wiosennej, tworzymy zgodnie z ideą Dobrych Składników. A to oznacza eliminację barwników i sztucznych aromatów oraz emulgatora E476 – dokładnie tak, jak oczekują tego współcześni konsumenci. Wiosną chcemy zaproponować im kilka ciekawych nowości, zaś część najbardziej sprawdzonych propozycji prezentujemy w odświeżonej formie – mówi Tadeusz Czarniecki, dyrektor marketingu firmy Wawel.

W ofercie marki nie zabraknie zatem produktów od lat cieszących się uznaniem, jak Czekoladki Malaga, Kasztanki i Tiki Taki​, dostępne w formie bombonierek, z nową elegancką grafiką, Trufle z Wawelu, ​M!chałki z Wawelu Klasyczne i Kokosowe w eleganckiej złotej torebce czy ​Czekolady Premium z ​ziarnem certyfikowanym UTZ​.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.04.2020
Aktualizacja: 16.04.2020