Oferta zimowa Wawel

Udostępnij artykuł
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi wyjątkowa oferta zimowa od marki Wawel. Znajdziemy w niej produkty w specjalnie zaprojektowanych świątecznych opakowaniach oraz limitowane edycje słodkości.

Tegoroczna oferta zimowa marki Wawel to limitowane nowości, ale też legendarne klasyki uwielbiane przez konsumentów, w limitowanych opakowaniach z zimowymi i świątecznymi grafikami. Obok znanych i kultowych czekoladek nadziewanych Malaga, Tiki Taki i Kasztanki dostępnych w zestawach prezentowych z czekoladą Gorzką 70 proc. Cocoa Wawel i cukierków – M!chałków z Wawelu w eleganckich złotych opakowaniach, Wawel przygotował także wiele sezonowych nowości. W tym roku zadebiutuje elegancka linia Collection – czyli seria produktów oparta na ciemnej czekoladzie, w której znajdziemy: duże Czekolady: Czarny Las, Piernikowa ze śliwką oraz Śliwki w czekoladzie i Czekoladki Wiśniowe.

Do odkrycia także bogata oferta dla najmłodszych, a wśród niej kolorowe prezentowe puszki Żelków jak Smok i Mieszanki Krakowskiej oraz ozdobne formy opakowań w kształcie cukierka z kultowymi M!chałkami i Krówką Mleczną. W ofercie znajdziemy też uwielbiane przez dzieci smaki czekolad w nowej odsłonie – Mleczna, Truskawkowa czy Malinowa. Na konsumentów czeka dodatkowo nowa duża Czekolada Mieszanka Krakowska z galaretką o smaku pomarańczowym, zamknięta w oryginalnej formie słodkich całusów.

Wawel zaskakuje też absolutną nowością, czyli Królewskim Mleczkiem Waniliowym. To delikatne pianki o naturalnym i bardzo wyraźnym smaku wanilii. Każda pianka ma okrągły kształt i płaską formę, co pozwala w pełni delektować się subtelnym smakiem produktu. Królewskie Mleczko oblane jest doskonałą ciemną czekoladą Wawel i sygnowane literą „W” oznaczającą jej najlepszą jakość. Lekkości nowego produktu, oprócz puszystej pianki, dodaje eleganckie pastelowe opakowanie otwierane „szkatułkowo”.

Produkty z Oferty Zimowej Wawel, a także i inne słodkości z portfolio marki gwarantują najlepszą jakość i czysty skład – bez emulgatora E475, sztucznych barwników i aromatów. Idealnie sprawdzą się jako słodkie prezenty oraz uzupełnienie świątecznego stołu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.12.2019
Aktualizacja: 05.12.2019