Przekąski mięsno-serowe od Mlekovity i Sokołowa

Grupa Mlekovita oraz Sokołów podjęły współpracę, tworząc innowacyjny projekt biznesowy. Dzięki kooperacji firm powstały nowe propozycje produktowe, które właśnie pojawiły się na rynku. W odpowiedzi na aktualne trendy konsumenckie Sokołów oraz Mlekovita poszerzają asortyment przekąsek, wprowadzając trzy wyjątkowe połączenia przekąsek serowych i mięsnych: Party Time, Wypasiony Duo Snack oraz Sokoliki Duo Snack.

Propozycje produktowe, powstałe dzięki współpracy Grupy Mlekovita oraz Sokołów, idealnie wpisują się w najnowsze trendy rynkowe, odpowiadające zmianie trybu życia konsumentów. Coraz częściej poszukują oni pomysłów na szybkie przekąski w ciągu dnia – takie, które będą smaczne, wygodne w użyciu i pożywne. Ważna jest dobra wartość odżywcza, odpowiedni skład, a także dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb dietetycznych (np. do diety bezglutenowej).

Grupa Mlekovita oraz Sokołów proponują trzy rodzaje przekąsek mięsno-serowych:

Party Time – to miks przekąsek, który tworzą: snack chorizo (kabanosy wieprzowe), snack z kolorowym pieprzem (kabanosy wieprzowe) oraz Przysmak Góralski mini (serowe kuleczki). To znakomita propozycja na spotkania towarzyskie.

Sokoliki Duo Snack – połączenie kabanosków i paluszków serowych, stworzone z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych młodych konsumentów. Są pożywne (wysoka zawartość białka) i nie zawierają substancji dodatkowych, takich jak barwniki, glutaminian sodu czy fosforany. To produkty bezglutenowe. Dostępne są w dwóch rodzajach: kabanosek z dodatkiem indyka i paluszek serowy oraz kabanosek z dodatkiem cielęciny i paluszek serowy.

Wypasiony Duo Snack – kabanosy i paluszki serowe w czterech smacznych połączeniach: kabanos wieprzowy i paluszek serowy, kabanos peperoni i paluszek serowy wędzony, kabanos wieprzowy i paluszek serowy wędzony, kabanos peperoni i paluszek serowy z czarnuszką. Wszystkie są bezglutenowe, nie zawierają barwników, glutaminianu sodu i fosforanów. Dzięki wysokiej zawartości białka, mają dobrą wartość odżywczą.

Sokoliki Duo Snack – są produkowane w centrali Grupy Mlekovita, natomiast Party Time oraz Wypasiony Duo Snack – w zakładzie Sokołów Oddział w Kole.

Nowe przekąski serowo-mięsne są dostępne w sieci sklepów firmowych Mlekovitka oraz w sieci sklepów własnych Sokołów i Gzella. Dystrybucja jest konsekwentnie poszerzana.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.