Sałatki owocowe Yellow to Go!

Sałatki Yellow to Go! powstały z myślą o zdrowej i smacznej przekąsce. Produkt jest dostępny w jednorazowych opakowaniach o gramaturze 200 g z dołączonym drewnianym widelczykiem.

Sałatki Yellow to Go! Są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pod czujnym okiem technologa produkcji. Do produkcji używane są owoce najlepszej jakości, które znajdują się pod kontrolą grupy specjalistów na każdym etapie, poczynając od zebrania owoców w słonecznych zakątkach świata po dostawę do magazynu i zapakowanie w piękne i stylowe opakowanie. Po wyprodukowaniu Sałatki Yellow to Go! Przechodzą szereg badań, aby konsument mógł cieszyć się smakiem i jakością.

Zdrowe i pyszne sałatki owocowe świetnie się sprawdzą jako produkt zarówno dla dzieci, jak i zapracowanych dorosłych. To idealna przekąska do szkoły, na spacer, czy do pracy. Sałatka Yellow to Go! doskonale sprawdza się w podróży jako orzeźwiający, dodający energii kubek owocowy, gdyż nie od dziś wiadomo, jaki doskonały wpływ na nasz organizm mają świeże soczyste i zdrowe owoce!

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE MAJ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.