Shell wystartował z loterią “Wygraj co godzinę”

Udostępnij artykuł

4 grudnia br. ruszyła loteria dla uczestników programu Shell ClubSmart. Klubowicze mogą wygrać nawet do 300 zł w punktach lojalnościowych, które można wymienić między innymi na paliwo. Zwycięzcy losowani są co godzinę przez 7 dni w tygodniu. Akcja potrwa do 3 marca 2024 r.

loteria shell clubsmart

Klienci, będący członkami programu lojalnościowego Shell ClubSmart, którzy w okresie od 4 grudnia 2023 r. do 3 marca 2024 r. zakupią min. 25 l paliw (Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel, Shell V-Power 95, Shell V-Power Diesel oraz Shell V-Power Racing) i/lub wybrane zimowe płyny do spryskiwaczy Shell lub Shell Essentials mogą wziąć udział w loterii. Co godzinę do wygrania jest równowartość 50 zł, 100 zł lub 300 zł w punktach Shell ClubSmart. Do udziału w loterii uprawniają specjalne kody otrzymywane przy zakupie (po zeskanowaniu karty Shell ClubSmart), które następnie należy wpisać na stronie internetowej wygrajcogodzine.pl. Informacja o wygranej wyświetla się od razu po ich wprowadzeniu. Zdobyte punkty klienci mogą wykorzystać, płacąc za paliwo i zakupy na stacjach Shell lub mogą je wymienić na atrakcyjne nagrody z katalogu Shell ClubSmart.

Satysfakcja i zadowolenie klientów są dla nas niezwykle ważne i cieszy nas fakt, że mamy grono stałych klientów, dla których jesteśmy pierwszym wyborem. Chcielibyśmy podziękować im za to zaufanie i właśnie dlatego zorganizowaliśmy dla nich loterię, w której do wygrania są punkty lojalnościowe. Widzimy, że klubowicze chętnie korzystają z naszych promocji i akcji. Członkostwo w programie Shell ClubSmart pozwala im zbierać punkty, a następnie płacić nimi za paliwo, zakupy na stacjach, wymieniać na vouchery czy korzystać ze specjalnych ofert. Również punkty wygrane w loterii można dostosować do swoich potrzeb – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Klienci mogą zagrać o wygraną tyle razy, ile otrzymają kodów. Za zakup min. 25 l paliw Shell FuelSave przysługuje jeden kod loteryjny, tak samo jak za zakup min. jednego zimowego płynu do spryskiwaczy (Shell lub Shell Essentials). Natomiast dwa kody otrzymuje się za zatankowanie min. 25 l paliw Shell V-Power. W trakcie jednej transakcji można otrzymać maksymalnie trzy jednorazowe kody. Można je rejestrować dowolnego dnia i o dowolnej porze. Więcej informacji na temat loterii można znaleźć na stronie: www.shell.pl.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest członkostwo w Shell ClubSmart. Nowi użytkownicy programu, którzy dołączą do niego w trakcie trwania loterii mogą otrzymać 400 punktów na start, które mogą m.in. przeznaczyć na darmową kawę w Shell Café lub dwa hot-dogi.

Do końca lutego klubowicze mogą również skorzystać z promocji na paliwa premium „7 dni korzyści dla Klubowiczów”, w trakcie której mogą otrzymać 30 gr rabatu na każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel1. Oferta obowiązuje 7 dni w tygodniu, bez limitu liczby tankowań i łączy się z Loterią. Jednorazowo klienci mogą uzyskać rabat na zakup maksymalnie 60 l paliwa2. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca płaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell. Tankując w ramach promocji, członkowie programu Shell ClubSmart otrzymują punkty lojalnościowe.

źródło: Shell

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.12.2023
Aktualizacja: 05.12.2023