Zimowe nowości od Ciechana

Z myślą o nadchodzących świętach Browar Ciechan przygotował dwie propozycje dla miłośników dobrego, regionalnego piwa.
Porter w prezentowej odsłonie

W tym roku Ciechan proponuje kolejną już odsłonę ciemnego piwa Porter, tym razem jako Ciechan Porter Whisky Barrel Aged w eleganckim prezentowym opakowaniu, który ucieszy każdego smakosza piwa i nie tylko! Porter Whisky Barrel Aged to limitowana edycja piwa Ciechan Porter, finiszowanego w dębowych beczkach po polskiej Whisky Jakubiak.

Cechą charakterystyczną Portera jest długi 350-dniowy okres leżakowania, podczas którego nabrał on unikatowego profilu aromatyczno-smakowego złożonego ze zbalansowanej, palonej goryczy z czarną kawą i gorzką czekoladą oraz wyczuwalnych palonych słodów, wzbogacony o aromaty whisky, wanilii oraz dębiny. Piwo ma 8,5 proc. alkoholu obj. i 22 proc. ekstraktu wag.

Dystrybucja Ciechan Porter Whisky Barrel Aged odbywa się w butelkach o pojemności 330 ml. Sprzedaż prowadzona jest drogą internetową oraz przez wybrane sklepy specjalistyczne.

W amerykańskim stylu

Drugą propozycję stanowi Ciechan Arizona Beer APA, orzeźwiające piwo w stylu American Pale Ale – smak Ameryki zamknięty w butelce. Piwo powstało na bazie amerykańskich chmieli, które nadają mu delikatnych nut cytrusowych i żywicznych w smaku i aromacie. Piwo jest pasteryzowane i zawiera 4,5 proc. alkoholu obj. oraz 12,5 proc. ekstraktu wag. Piękny bursztynowy kolor z gęstą, kremową pianą i mix chmieli (Magnum, Sybilla, Amarillo, Cascade, Citra) sprawiają, że Arizona ma owocowo-tropikalny charakter.

Dystrybucja Ciechana Arizona będzie się odbywać w zwrotnych butelkach o pojemności 500 ml.

Nadchodzący rok dla Browaru Ciechan stoi pod znakiem wyzwań i intensywnego rozwoju oferty produktowej oraz sieci dystrybucji. Niebawem czeka nas więcej nowości od jednego z liderów w segmencie piw regionalnych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.