Żołądkowa Kolonialna – nowość z portfolio Stock Polska

Stock Polska rozszerza portfolio marki Żołądkowa i wprowadza na rynek nową wódkę smakową w wersji premium. Żołądkowa Kolonialna w dwóch wariantach smakowych – z Nutą Brandy i z Nutą Whiskey to powrót kultowej marki do jej wódczanych korzeni.

Nowość od Stock Polska – wódka Żołądkowa Kolonialna – to marka bazująca na oryginalnej recepturze Żołądkowej Gorzkiej z XIX wieku. Wtedy to Polacy połączyli tradycję wytwarzania najlepszej wódki z egzotycznymi składnikami przywożonymi z zamorskich kolonii. Żołądkowa Kolonialna, bazując na tym dziedzictwie, łączy aromat dzikich, gorzkich pomarańczy z najdalszych zakątków świata z luksusowymi przyprawami oraz nutami leżakowanej w dębowych beczkach brandy oraz whiskey. To połączenie sprawia, że smak nowego produktu jest niezwykle bogaty i złożony, a koneserzy wyszukanych trunków bez wątpienia nie przejdą obok niej obojętnie.

– Żołądkowa Kolonialna to produkt z segmentu premium. Do jego stworzenia przyczynił się między innymi trend premiumizacji na rynku alkoholowym – konsumenci coraz częściej wybierają produkty z wyższej półki cenowej i szukają ciekawych połączeń smakowych. To również odpowiedź na potrzeby fanów Żołądkowej Gorzkiej, którzy w nowym wariancie – Żołądkowej Kolonialnej – odnajdą kultowy smak w odmienionej, wzbogaconej smakowo wersji – mówi Sławomir Kreczmański, Senior Brand Manager, zajmujący się rodziną marki Żołądkowa w Stock Polska.

Na rynku pojawiły się dwa warianty smakowe o mocy 38 proc. – Żołądkowa Kolonialna z Nutą Brandy i z Nutą Whiskey. Oba dostępne są w pojemności 500 ml, również w zestawach prezentowych ze stylową piersiówką. Żołądkowa Kolonialna w eleganckim opakowaniu to także idealna propozycja na świąteczny prezent lub spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół.

Wprowadzenie do sprzedaży wódki Żołądkowa Kolonialna będzie wspierane działaniami PR, kampanią w mediach społecznościowych i magazynach handlowych oraz materiałami POS i specjalnymi ekspozycjami w sklepach.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.