12-letnia whisky Grant’s w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł
Grant’s wprowadził do Polski nową odsłonę swojej wielokrotnie nagradzanej 12-letniej whisky, która w pojawiła się w butelce godnej wyjątkowego alkoholu.

Marka Grant’s od lat zdobywa nagrody za swoją whisky starzoną przez przynajmniej 12 lat. Sekretem Grant’s 12YO jest wielowarstwowość jego smaku, zapewnianą przez trzy beczki, w których dojrzewa ten unikatowy alkohol. To właśnie trzecia beczka Grants’a, czyli beczka po sherry, zapewnia wyjątkową jakość oraz wyrazisty smak. W końcu dwie beczki czynią whisky dobrą, trzecia tworzy whisky Grant’s. Grant’s już od jakiegoś czasu przygotowywał się do globalnej premiery 12-letniego wariantu i jest obecnie gotowy, aby podzielić się nim ze światem.

Marka została nagrodzona jako najlepsza na świecie whisky blended na IWSC w 2019 r., czyli podczas jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży. Z tego powodu zasługuje na stylową butelkę, która podkreśli charakter tego niepowtarzalnego alkoholu. Wyróżniająca się nowa butelka jest gładka, w czarnym kolorze ze złotymi akcentami – co ma reprezentować zbiór złotych medali Granta – i ma charakterystyczny trójkątny wzór.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.08.2021
Aktualizacja: 26.08.2021