12 świątecznych powodów do toastu z Grant’s 12YO

Udostępnij artykuł
Okres Bożego Narodzenia to idealny moment, aby zwolnić i oddać się przyjemnościom bez wyrzutów sumienia. Niezwykłe chwile warto celebrować w wyjątkowy sposób, w tym roku wraz z najbliższymi naszemu sercu lub na odległość. Chcąc zachęcić konsumentów do radosnego spędzania czasu i cieszenia się najpiękniejszą okazją w roku, marka Grant’s zainicjowała kampanię „12 świątecznych powodów, by świat poczekał”. W ten sposób inspiruje i udowadnia, że istnieje co najmniej 12 powodów do świętowania wraz z whisky Grant’s 12YO.

Celebrowanie nawet najmniejszego sukcesu smakuje najlepiej, gdy można podzielić się nim z bliskimi. Szczególnie w te Święta ważna jest obecność tych, którzy są dla nas najważniejsi. Mimo, że z niektórymi nie zobaczymy się twarzą w twarz, ich wsparcie też będzie odczuwalne. W końcu razem udaje się osiągnąć znacznie więcej. Chcąc podkreślić znaczenie wspólnoty w życiu każdego, a także zachęcić do zatrzymania się i pozwolenia sobie na chwilę wytchnienia, marka Grant’s przygotowała niezwykłą kampanię.

W ramach projektu „12 świątecznych powodów, by świat poczekał”, zainspirowanego 12-letnim leżakowaniem whisky Grant’s 12YO w beczce, marka udowadnia, że istnieje przynajmniej 12 powodów, aby nadać świątecznym chwilom wyjątkowego znaczenia i odpowiednio je celebrować. Stworzona w tym celu lista powodów ma zachęcić konsumentów do odpoczynku i zapewnienia sobie chwili przyjemności – świat z pewnością poczeka. Każdy z dwunastu powodów przybliża nas do Świąt i sprawia, że wspieramy się nawzajem.

Marka zwraca uwagę między innymi na to, że choć tegoroczne Święta będą inne niż zwykle, to nadal mogą być udane. Pomimo fizycznej odległości między ludźmi, magia Świąt potrafi sprawić, że odczujemy ich bliskość. Lista jest także motywacją i inspiracją do odkrywania innych, własnych powodów, za które warto wznieść toast whisky Grant’s 12YO zwłaszcza w tak wyjątkowym okresie, jak zbliżająca się Gwiazdka. Inspiracją do stworzenia listy 12 powodów była właśnie Grant’s 12YO, która idealnie wpisuje się w ideę wspólnego świętowania.

Świąteczna kampania marki Grant’s startuje w grudniu i potrwa do Świąt Bożego Narodzenia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.12.2020
Aktualizacja: 11.12.2020