Bekon Dog – nowość w ofercie Caffe Moya

Udostępnij artykuł
Na dobry początek roku szkolnego, sieć Moya przygotowała bekonową wariację najpopularniejszej na stacjach paliw przekąski, czyli hot doga. Od dzisiaj na większości stacji z Caffe Moya, miłośnicy bekonu mogą spróbować Bekon Doga, dostępnego do końca października w atrakcyjnej promocji: dwa za 9 zł.

Hot dogi niezmiennie od lat cieszą się największą popularnością wśród produktów gastronomicznych dostępnych na stacjach paliw. Idealna przekąska w czasie podróży – smaczna, sycąca i szybka w przygotowaniu – teraz na stacjach Moya, dostępna jest również z bekonową parówką. Caffe Moya oferuje hot dogi także w wielu innych wersjach – w klasycznych rozmiarach oraz w wersji XXL. Oprócz tradycyjnej wieprzowej parówki, występują także z parówką z szynki, kabanosem, białą lub ostrą kiełbasą chili. A wszystko to z oryginalnymi, podkreślającymi ich walory smakowe, pysznymi sosami. Producentem parówek i kiełbasek występujących w hot dogach na stacjach Moya jest Animex, właściciel marki Morliny.

Dostrzegamy trendy żywieniowe i aktywnie za nimi podążamy dokładając wszelkich starań, by wszystkie nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania klientów. Stąd Bekon Dog – kolejna nowość w ofercie Caffe Moya. Atrakcyjna promocja – czyli możliwość zakupu dwóch Bekon Dogów za 9 zł (drugi Bekon Dog 50 proc. taniej) to okazja do spróbowania tego nowego przysmaku. Wyjątkowy smak i bogaty aromat nowej parówki świetnie komponują się z dostępnymi w Caffe Moya sosami – każdy klient może samodzielnie wybrać składniki tak, by przekąska jak najbardziej odpowiadała jego preferencjom – mówi Agnieszka Świstalnicka, zastępca dyrektora operacyjnego Moya ds. zakupów centralnych i sprzedaży.

Koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya jest obecny na niemal wszystkich stacjach paliw sieci Moya. Menu jest nieustannie rozszerzane i dopasowywane do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów odwiedzających stacje. Oprócz wysokiej jakości aromatycznej kawy, dostępnej w ośmiu wariantach smakowych, hot-dogów, zapiekanek i ciastek na stacjach Moya klienci znajdą wybór dań i przekąsek, pozwalających zaspokoić potrzeby zarówno kierowców w długiej trasie, jak i osób zmierzających do pracy, zainteresowanych zakupem drugiego śniadania.

Coraz popularniejsza staje się także kategoria produktów o nazwie „dania z pieca”, czyli posiłków typowo obiadowych, przygotowywanych na miejscu na zamówienie klienta. W tej ofercie znaleźć można prawdziwie włoską pizzę, pierogi w różnych wariantach – w tym w wersji dla wegetarian, czy chrupiące stripsy z kurczaka podawane ze złocistymi frytkami. W ubiegłym roku w menu Caffe Moya pojawiły także pyszne burgery wołowe oraz burgery z kurczakiem, które zyskują uznanie wśród klientów. Klienci bardzo cenią sobie dostępność na stacjach paliw Moya oferty świeżych dań – kanapek i zapiekanek. Wszystkie dania serwowane w Caffe Moya cechuje najwyższa jakość komponentów – dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami Moya gwarantuje najlepszy smaki i aromaty serwowanych posiłków.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.09.2021
Aktualizacja: 01.09.2021