Finlandia® Raspberry Vodka – nowość już na rynku

Zbalansowany smak Finlandia® Vodka teraz połączył się z aromatem świeżych, soczystych malin, tworząc Finlandia® Raspberry Vodka – nowość w rodzinie smakowych wódek Finlandia® Vodka.

Finlandia® Raspberry Vodka łączy smak i aromat świeżych malin z delikatną, ale wyrazistą w smaku Finlandia® Vodka. Krystaliczna czystość wódki, tworzonej w jednym tylko miejscu na świecie – położonej na południu mroźnej Finlandii niewielkiej miejscowości Rajamäki – doskonale podkreśla naturalny smak owoców

Dzięki temu Raspberry Vodka jest wytrawną kompozycją, w której rozgrzewający, delikatny smak wódki eksponuje bogaty charakter malin. Całość dopełnia intensywnie owocowy aromat, z wyczuwalną, subtelną nutą karmelu. Ta zdecydowana, ale delikatna w smaku i aromacie wódka, idealnie nadaje się do picia w schłodzonych shotach.

Może stanowić również podstawę koktajli, łatwych do przygotowania w domu – Finlandia® Raspberry Vodka doskonale komponuje się z gazowaną lemoniadą. Ten rześki drink jest idealną propozycją dla osób pragnących celebrować wolny czas w domowym zaciszu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.