Grant’s Summer Orange – nowy wariant whisky

Udostępnij artykuł

Grant’s Summer Orange to nowy produkt w portfolio marki Grant’s. Kierowany jest do tych konsumentów, którzy do tej pory nie byli fanami klasycznego whisky. Oryginalne połączenie smakowe pozwoli im dołączyć do grona wielbicieli szkockiego trunku. Produkt jest dostępny w wybranych punktach sprzedaży.

Grants Summer Orange Bottle

Grant’s Summer Orange

Nowy produkt bogaty jest w naturalne cytrusowe aromaty pomarańczy oraz ekstrakt z pomarańczy sycylijskiej. Wymienione cechy czynią go doskonałą, delikatną propozycją na zbliżający się sezon wypoczynkowy. Ten napój spirytusowy przywodzi na myśl smak prawdziwego, słonecznego lata. Niezależnie od okoliczności, nowy smak Grant’s będzie idealnym uzupełnieniem wakacyjnych spotkań.

Z czym możemy połączyć nowego Grant’sa? Letni smak świetnie komponuje się z lemoniadą, plasterkiem pomarańczy i kostkami lodu. Najlepszym sposobem na idealne rozsmakowanie się w drinku jest wspólna celebracja chwil z przyjaciółmi, rozmowy i dobra zabawa o zachodzie słońca.

– Grant’s Summer Orange to fantastyczny smak, który idealnie współgra z celebrowaniem czasu spędzanego w gronie bliskich. Grant’s uwielbia łączyć ludzi, skłaniać ich do wspólnego świętowania. To dlatego stworzyliśmy ten wyjątkowy, letni smak. Summer Orange sprawi, że każdy moment będzie magiczny. – tak nowy produkt opisuje Daniel Dyer, globalny ambasador marki Grant’s.

Źródło: Grant’s

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 20.07.2022
Aktualizacja: 20.07.2022