Impet Energy Drink Mojito – nowość na stacjach Amic

Udostępnij artykuł
Impet Energy Drink Mojito to nowy smak, o który została poszerzona oferta napojów energetycznych na stacjach Amic Energy. Produkt powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów poszukujących nowych wrażeń smakowych w tym segmencie.

Konsumenci poszukują napojów, które wzmocnią ich koncentrację i pobudzą energię, kiedy odczują jej znaczący spadek, ale jednocześnie oczekują orzeźwiającego smaku. Na te potrzeby odpowiada nowy napój dostępny na stacjach Amic Energy.

Impet Energy Drink Mojito to smak limonki w połączeniu z miętą, znany z receptury popularnego egzotycznego kubańskiego koktajlu. Napój zawiera taurynę oraz kofeinę, które pobudzają do działania, a także znacząco wpływają na poprawę koncentracji.

Orzeźwienie i doładowanie energetyczne to jedne z najczęstszych potrzeb zmęczonych kierowców, pokonujących długie trasy, poddawanych intensywnemu wysiłkowi i konieczności wzmożonej koncentracji, wraz z towarzyszącymi: utratą energii, znużeniem i ospałością.

Nowość dostępna jest w puszkach o pojemności 250 ml.

Klienci, którzy korzystają z programu lojalnościowego Driver Club mogą skorzystać z ze specjalnej oferty cenowej 6 zł za dwa dowolne napoje Impet 250ml. Choćby z tego powodu warto przystąpić do programu Driver Club, a w efekcie czerpać dużo dobrej energii i wymiernych korzyści również z innych promocji.

O marce Impet

Impet to marka własna sieci stacji Amic Energy. W portfolio znajdują się: produkty energetyzujące – napoje: Impet Energy Drink, Impet Energy Drink Max, Impet Energy Drink Mojito, naturalne wody źródlane Impet; płyny do spryskiwaczy Impet.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.02.2021
Aktualizacja: 08.02.2021