Innowacyjny warzony napój botaniczny

Kompania Piwowarska, największy producent piwa w Polsce, rozszerza swoją ofertę o nową kategorię bezalkoholowych napojów dla dorosłych.

Debiutujące na rynku warzone napoje botaniczne B-Life Botanicals powstały z połączenia starannie warzonego piwa 0,0 proc. i lemoniady przygotowanej z dodatkiem naturalnych wyciągów i aromatów ziół, kwiatów oraz owoców. Ich złożony, intrygujący smak docenią konsumenci poszukujący orzeźwiającej alternatywy dla słodkich, gazowanych napojów.

Jeszcze przed startem sezonu letniego Kompania Piwowarska wprowadza do swojej oferty całkowitą nowość. Przygotowane na bazie piwa bezalkoholowego warzone napoje botaniczne B-Life Botanicals stanowią odpowiedź na potrzeby dorosłych konsumentów, którzy z jednej strony coraz częściej spoglądają w stronę półki ze zdrową żywnością a z drugiej – są otwarci na nowe, zaskakujące smaki i intrygujące dodatki. Przywiązują także wagę do jakości, a synonimem tejże są dla nich naturalne składniki.

– Napoje B-Life Botanicals to propozycja dla ludzi ciekawych świata, otwartych na nowe doświadczenia i zwróconych w stronę natury. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy trzy mocno orzeźwiające smaki, o złożonym i wielowymiarowym charakterze, łączące delikatną goryczkę, kwaskowość oraz słodycz w jednym. Wszystkie z dodatkiem naturalnych aromatów i wyciągów roślinnych. Bez słodzików, konserwantów czy barwników – mówi Anna Dzierżek, brand manager marki B-Life Botanicals.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Starannie warzone i całkowicie bezalkoholowe

B-Life Botanicals to warzone napoje botaniczne dla dorosłych, które stanowią mieszankę piwa bezalkoholowego 0,0 proc. i lemoniady powstałej z dodatkiem naturalnych aromatów i wyciągów roślinnych z kwiatów, ziół oraz owoców. Niepowtarzalny, bogaty smak napojów to efekt połączenia odpowiednio dobranych składników i zastosowanej receptury, której sercem jest staranny proces warzenia. B-Life Botanicals jest dostępny w trzech wariantach smakowych: odświeżającego kwiatu bzu wzbogaconego ziołową nutą tymianku i rześkim akordem cytryny, dojrzałych malin w towarzystwie lawendy i orzeźwiającego eukaliptusa oraz zielonej herbaty z kwiatem jaśminu i aromatyczną bergamotką. Każdy z nich wyróżnia doskonały, wielowymiarowy smak, który rozwija się z kolejnym łykiem.

Sięgnij po swoją prawdziwą naturę

B-Life Botanicals zaczął się pojawiać w sklepach w całej Polsce w drugiej połowie marca. Jest dostępny w puszkach o pojemności 330 ml. Akcja promocyjna, prowadzona pod hasłem „Sięgnij po swoją prawdziwą naturę”, skierowana jest do konsumentów, którzy cenią produkty wysokiej jakości, o naturalnym składzie. Marka chce inspirować do życia w zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą oraz w harmonii z otaczającą przyrodą, której bliskość jest w stanie uczynić ludzi szczęśliwymi.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.