Jak ze snu, czyli lody od E. Wedel

Idealna kompozycja kremowego wnętrza, intensywnej w smaku wedlowskiej czekolady i apetycznych dodatków zamknięta w formie mrożonego przysmaku… Nie, to nie sen – E. Wedel wprowadził do swojej oferty kolejne lody.

Już od kwietnia konsumenci mogą wybierać między mrożonymi nowościami o smaku czekoladowym, waniliowym, karmelowym i truskawkowym. To jednak nie wszystko – równocześnie powraca hit zeszłorocznego lata, czyli lody Ptasie Mleczko® w linii złożonej z trzech wariantów smakowych.

Troska o każdy szczegół

Wszystkie wedlowskie lody wyróżniają się najwyższej jakości wedlowską czekoladą, masą lodową o pełnym kremowym smaku i starannie dobranymi dodatkami takimi jak czekoladowe dropsy czy kawałki truskawek. Lody stanowią kontynuację kierunku obranego przez E. Wedel na początku działalności, zgodnie z którym producent przykłada ogromną wagę zarówno do jakości stosowanych surowców, jak i utrzymywania najwyższych standardów na każdym etapie produkcji.

Bogaty wybór

Nowa linia lodów od E. Wedel obejmuje cztery warianty smakowe mrożonych pyszności na patyku oraz w kubeczkach. Do lodowego portfolio najsilniejszej czekoladowej marki w Polsce należą także Lody Ptasie Mleczko® w trzech smakach: waniliowym, który Polacy mieli okazję poznać w zeszłym roku, oraz dwóch nowych: truskawkowym i czekoladowym.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Naturalny krok

E. Wedel od prawie 170 lat dostarcza Polakom uciechy dla podniebienia, dzięki bogatej kolekcji czekoladowych tabliczek, pralin, wafli, czy cukierków. Teraz nadszedł czas na kolejny krok – najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce poszerza swoją ofertę produktową o nowe lody.

– Wprowadzenie lodów marki E. Wedel to efekt wysłuchania potrzeb naszych konsumentów – zależy nam, aby Polacy mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem wedlowskich produktów, bez względu na porę roku czy temperaturę panującą za oknem. Nasze lody mają tę wspaniałą właściwość, że fantastycznie smakują zarówno latem, jak i zimą, i można się nimi delektować podczas wszystkich okazji – mówi Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej, LOTTE Wedel.

Opakowania inne niż wszystkie

Po raz kolejny marka pozytywnie zaskakuje konsumentów, od lat przyzwyczajonych zarówno do oryginalnej formy produktów, jak i charakterystycznych wedlowskich opakowań. E. Wedel przełamuje lody swoją mrożoną nowością wykorzystując intensywne kolory, nowoczesny design i typografię. Uwagę kupujących z pewnością przykuje wyjątkowa kreacja opakowań, które podkreślone zostały logotypem marki, czyli słynnym podpisem Emila Wedla. Nie sposób pominąć również lodów Ptasie Mleczko®, których opakowania zdobi dobrze znany logotyp kultowego produktu rozpoznawalnego przez wszystkich Polaków.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.