Kubki waflowe z czekoladą od SCM

Kawa w naczyniu w pełni ekologicznym, ponieważ… można je zjeść! Oto kawa w kubku waflowym z czekoladą, o których wszyscy mówią. Nie tylko ze względu na formę, która zyskuje na popularności w social media, ale także ze względu na trend zero waste polegający na redukcji odpadów, zwłaszcza w gastronomii.

Prezentujemy uniwersalną recepturę na wyśmienitą kawę smakową w pysznym wafelku:

• 10 ml syropu MONIN Salted Caramel lub inny rekomendowany smak do kawy
• 1 espresso
• spienione mleko
• kubek waflowy z czarną lub białą czekoladą

Do kubka waflowego wlej sos lub syrop, espresso i uzupełnij spienionym mlekiem. Czekolada w kubku wytrzymuje wysoką temperaturę espresso, więc nie wymaga schładzania. Piankę udekoruj Pisakami MONIN Latte Art Caramel lub Chocoa. Podaj na talerzyku lub w serwetce. Mleko na zimno polecamy spienić w specjalnym pojemniku do spieniania mleka Vitamix Aerating Container.

Firma SCM działa od września 2005 roku, a od lipca 2012 jest wyłącznym dystrybutorem produktów MONIN na Polskę.
Główne obszary działalności firmy:
– Rozwój i kreowanie nowych rozwiązań w kategorii produktów i napojów dla kanału HoReCa oraz doradztwo w zakresie ich przetwarzania.
– Zakupy i sprzedaż surowców rolnych oraz produktów gastronomicznych .
– Efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw obejmującego produkty, opakowania i dystrybucję.

Od kwietnia 2016 r. SCM jest także wyłącznym importerem i dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do miksowania i mieszania napojów oraz potraw – marki Vitamix

Marka MONIN jest obecnie uznawana za numer jeden na świecie na rynku syropów klasy Premium, puree owocowych oraz sosów deserowych. To zasługa ponad 105 letniego doświadczenia oraz bogatej oferty- ponad 250 smaków sprzedawanych w 150 krajach na świecie. Do produkcji wyrobów MONIN wybierane są wyłącznie wyselekcjonowane i najlepsze owoce, kwiaty, przyprawy oraz orzechy. To sprawia, że powstają zawsze produkty wyjątkowej jakości o niepowtarzalnym smaku, kolorze i zapachu. MONIN – naturally inspiring.

Rozwój Marki MONIN w Polsce oraz szkolenia w zakresie kreacji i nowych rozwiązań w kategorii napojów , deserów oraz potraw blendowanych to obszar działania naszych Brand Ambasadorów . Jesteśmy obecni w ciągu roku na 60 targach, eventach , konkursach i indywidualnych warsztatach. Kreujemy rozwiązania i sprzedajemy koncepty. Jesteśmy ekspertami w kategorii beverage & food solution.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.