Letnia promocja na stacjach Total

Od 1 lipca ruszyła letnia akcja promocyjna na stacjach Total Polska. Na wybranych obiektach francuska firma przygotowała dla wszystkich klientów miłą niespodziankę: możliwość zakupu letniego płynu do spryskiwaczy w promocyjnej cenie.

Od 1 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r., przy każdym tankowaniu na wybranych stacjach Total min. 20 litrów dowolnego paliwa, można kupić taniej płyn do spryskiwaczy. Dodatkowo aktywni klubowicze programu lojalnościowego Total Club otrzymają bonusowe 5 punktów za udział w promocji.

Zasady promocji na stacjach Total są następujące:

1. Zatankuj min. 20 litrów paliwa:
a. Diesel lub Super 95 i kup płyn za 13,90 zł,
b. lub Excellium Diesel albo Excellium 98 i kup płyn za 10,90 zł!

2. Otrzymaj bonusowych 5 punktów za bycie aktywnym klubowiczem Total CLUB,

3. Wróć na stację Total w dowolnej chwili po więcej

– Wakacyjne wyjazdy zbliżają się wielkimi krokami. W czasie pakowania bagaży nietrudno zapomnieć o rzeczach, które teoretycznie mają mniejszy priorytet, czego przykładem jest właśnie zapas płynu do spryskiwaczy. Płyn jest bardzo ważny z punktu widzenia bezpieczeństwa jazdy – zwiększa widoczność, a czasem wręcz jest niezbędny, by kierowca w trudnych warunkach widział cokolwiek przed sobą. Jeśli nie zadbaliśmy o zapas płynu do spryskiwaczy przed podróżą, zawsze można wstąpić „po trasie” na jedną ze stacji Total i tankując paliwo najwyższej jakości, skorzystać dodatkowo z naszej letniej promocji – komentuje Ewa Kalinowska z Total Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.