Na stacjach Moya klienci odbiorą przesyłki DHL

Udostępnij artykuł
Anwim, właściciel marki Moya, zacieśnia współpracę z firmą kurierską DHL. Na 35 stacjach własnych sieci znajdują się punkty DHL Parcelshop, w których można odebrać zamówioną paczkę.

Punkty odbioru przesyłek DHL na stacjach Moya można zlokalizować za pomocą specjalnej mapy dostępnej online DHL Parcelshop. Od sierpnia stacje te na mapach DHL widnieją z logotypami Moya, dzięki czemu znalezienie konkretnej placówki jest jeszcze prostsze.

Sieć DHL Parcel to ponad 8 000 punktów nadania i odbioru, w skład których wchodzą m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe. DHL Parcel, jako ekspert w dostawach zakupów internetowych, oferuje szereg narzędzi, dzięki którym są one wygodne, bezpieczne oraz dostarczone na czas i we wskazane przez klienta miejsce. Konsumenci realizując swoje e-zakupy mogą jako miejsce dostarczenia zamówienia wybrać jedno z takich miejsc. Proces odbioru jest bardzo prosty, wystarczy sprzedawcy podać kod PIN i zabrać swoją przesyłkę. Paczki można odbierać w godzinach funkcjonowania danej placówki – w przypadku stacji Moya – przez całą dobę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacje Moya, na których można odebrać przesyłkę DHL można zlokalizować za pomocą specjalnej mapy punktów Parcelshop: https://parcelshop.dhl.pl/mapa.

– Stacje w sieci Moya to już nie tylko punkty tankowania pojazdów – to centra handlowo-usługowe, gdzie staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim potrzebom naszych klientów. Proces wdrażania nowych usług i ewolucji obecnych następuje zawsze w oparciu o wnikliwą analizę i badania. W 2020 roku szczególnie przekonaliśmy się jak ważne są inwestowanie w szybko rozwijający się sektor e-commerce i współpraca z firmami takimi jak DHL. Tego rodzaju usługi dodatkowe pozwalają nam zwiększyć dotarcie naszej oferty do szerokiego grona potencjalnych odbiorców – zapewnia Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych, członek zarządu, Anwim.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.