Noble Securities dołącza do Unimot Klub+

Udostępnij artykuł
Unimot rozszerza grono domów maklerskich współpracujących przy programie lojalnościowym Unimot Klub+. Od 9 marca br. akcjonariusze spółki mają możliwość zarejestrowania się do Klubu także za pośrednictwem Noble Securities.

Unimot Klub+ funkcjonuje w pełnym zakresie od początku bieżącego roku. To program lojalnościowy dla akcjonariuszy – aby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji Unimot przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – są to m.in. zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG, a także zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, konferencji WallStreet czy ochrona ubezpieczeniowa.

Zgłoszenia do Unimot Klub+ przyjmowane są przede wszystkim przez domy maklerskie współpracujące w ramach tego programu. Do grona tych podmiotów dołączył właśnie Noble Securities – klienci tego domu maklerskiego od 9 marca br. mogą w wygodny i prosty sposób zapisać się do Klubu. Formularz rejestracyjny dostępny jest w każdym Punkcie Obsługi Klienta Noble Securities

Cieszymy się, że kolejny dom maklerski zdecydował się z nami współpracować. Oznacza to przede wszystkim większą wygodę przy rejestracji do Klubu dla klientów Noble Securities, a także brak jakiegokolwiek zaangażowania przy przedłużaniu członkostwa – mówi Joanna Siedlaczek, dyrektor ds. relacji inwestorskich Unimot.

Z przyjemnością dołączamy do różnych inicjatyw, które umożliwiają naszym klientom otrzymanie dodatkowych benefitów. Właśnie jedną z takich możliwości daje im członkostwo w Unimot Klub+. Działając już od ponad 25 lat na rynku kapitałowym staramy się, aby klienci naszego domu maklerskiego mogli korzystać z różnorodnej oferty produktów i usług – mówi Iwona Ustach, wiceprezes zarządu Noble Securities.

Obecnie przy Unimot Klub+ spółka współpracuje z 4 firmami inwestycyjnymi: Biuro Maklerskie Alior Bank, Dom Maklerski BOŚ, Noble Securities i Santander Biuro Maklerskie. Więcej informacji o programie lojalnościowym dla akcjonariuszy Unimot znajduje się na stronie www.unimotklubplus.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.03.2021
Aktualizacja: 11.03.2021