Nowe tabliczki gorzkie E.Wedel z dodatkami

Udostępnij artykuł
W tym roku E.Wedel obchodzi 170. Urodziny. Pragnąc, podkreślić wedlowski jubileusz marka przygotowała dla konsumentów dwie nowości w kategorii czekolad gorzkich z dodatkami. Mowa o czekoladzie gorzkiej z orzechami oraz czekoladzie z malinami i wafelkami.
Doświadczenie czekoladników i kakao z Ghany

Nowe tabliczki gorzkie z dodatkami od E.Wedel przygotowane zostały z myślą o miłośnikach wytrawnych słodkości. Unikalny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej to zasługa wiedzy oraz doświadczenia czekoladników, którzy nieprzerwanie od lat czuwają nad recepturami oraz produkcją każdej tabliczki. Sekretem smaku wedlowskiej czekolady są również najwyżej jakości składniki. Do produkcji używane jest przede wszystkim kakao pochodzące prosto z Ghany, które nadaje czekoladzie intensywny smak i zapach.

Jubileuszowe tabliczki

Czekolada gorzka z orzechami oraz czekolada gorzka z malinami i wafelkami to nowości, które opracowano z okazji jubileuszu E.Wedel, czyli 170. lat istnienia marki. Nowości łączą w sobie wyjątkowy smak oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej i dodatków, które w niej zatopiono. W czekoladzie gorzkiej z orzechami znajdują się kawałki orzechów laskowych i arachidowych. Z kolei druga nowość to czekolada gorzka z malinami i wafelkami. Wytrawny smak czekolady gorzkiej przełamano intensywnym smakiem malin oraz chrupiącymi, słodkimi wafelkami. Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży w szerokiej dystrybucji.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.10.2021
Aktualizacja: 21.10.2021