Nowość w kolorze szampańskiego złota

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów poszukujących kawy, która zaskoczy ich głębią smaku i aromatu marka Nescafé zaprezentowała nowy wariant kawy rozpuszczalnej z segmentu premium: Nescafé Gold Crema.

Jest to wysokiej jakości kawa charakteryzująca się jedwabistym smakiem i aksamitną, kremową pianką. Nescafé Gold Crema stworzona została z myślą o wszystkich, którzy chwile z filiżanką esencjonalnej kawy pragną dzielić w gronie najbliższych osób. Przypadnie do gustu miłośnikom harmonijnego smaku jak i kawowej pianki a więc jest idealna zarówno na długi poranek oraz popołudniowe spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Na początku tego roku marka Nescafé Gold przeszła globalny relaunch. Z należytą starannością zadbano o wszystkie szczegóły. Nowe opakowania są eleganckie, a kolor szampańskiego szczotkowanego złota widoczny na etykietach podkreślają wysoką jakość produktu. Ulepszona receptura Nescafé Gold i Nescafé Gold Intenso z dodatkiem kawy mielonej pozwala na delektowanie się pełniejszym smakiem i głębszym aromatem niż dotychczas. Wszystko to za sprawą 10-ciokrotnie drobniej zmielonych ziaren Arabiki. Globalny relaunch objął swoim zasięgiem cały asortyment Nescafé Gold. Zarówno Nescafé Gold, jak i Nescafé Gold Intenso występują teraz w nowej szacie graficznej, z ulepszoną recepturą.

Działania marki Nescafé Gold zostały podjęte, aby sprostać oczekiwaniom konsumentów, którzy stają się coraz bardziej wymagający i poszukują wysokiej jakości, za którą są gotowi zapłacić więcej. Nie zadowala ich już kubek porannej kawy wypity szybko przed wyjściem do pracy. Coraz ważniejsze stają się wyrafinowane doznania smakowe i aromatyczne, a także design opakowania. Wszystkie te cechy można odnaleźć w nowych produktach Nescafé Gold.

Nescafé Gold Crema jest dostępna w słoikach 200 g.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.