Nowości od Somersby

Udostępnij artykuł

W nadchodzącym sezonie konsumenci będą mogli spróbować nowości: alkoholową wersję smaku gruszki, czyli Somersby Pear 4,5% oraz nowe połączenie Somersby Cherry & Apple 4,5%.

Somersby Logo

W sprzedaży pojawił się także bezalkoholowy Somersby Blackcurrant & Lime 0,0%, który dostępny jest w butelce 0,4 l oraz w nowym formacie – puszkach fit o pojemności 330 ml. Mniejszy i wygodny rozmiar puszki jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów i trendy rynkowe w kategorii napojowej.

Gruszka to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich owoców, a także 4. najpopularniejszy wariant smakowy Somersby na świecie. Bezalkoholowe połączenie smaku piwa i orzeźwiającej gruszki skradło podniebienia konsumentów, a wychodząc naprzeciw ich zapytaniom w mediach społecznościowych, powstała wersja z procentami – Somersby Pear 4,5%.

Gruszka jest jednym z najpopularniejszych polskich owoców, który nie tylko orzeźwia, ale i przywołuje miłe, letnie wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że ten wariant spełni oczekiwania konsumentów, którzy wielokrotnie o nim wspominali na naszych mediach społecznościowych – Justyna Seliga, specjalista ds. marketingu Somersby.

Nowe smaki można znaleźć w lodówkach z piwem oraz lodówkach obok innych wariantów piw bezalkoholowych i smakowych z oferty Carlsberg Polska.

źródło: Goodonepr.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 27.03.2023
Aktualizacja: 27.03.2023