Nowy olej w ofercie Orlen Oil

Udostępnij artykuł
Do oferty produktowej Orlen Oil został wdrożony nowy olej w kanale PCMO (ang. Passenger Car Motor Oils) – Platinum Max Expert FR 0W-30 ACEA C2.

To najnowszej generacji syntetyczny, wielosezonowy olej silnikowy typu mid-SAPS, który zapewnia zmniejszenie zużycie paliwa przy jednoczesnym zachowaniu właściwej ochrony wszystkich elementów silnika. Dzięki unikalnej technologii olej zapewnia wyjątkową ochronę podczas zimnego rozruchu zarówno w silnikach Diesel jak i w silnikach benzynowych. Idealnie sprawdza się zarówno w ruchu miejskim jak i na trasach szybkiego ruchu.

Przeznaczony jest do całorocznej eksploatacji przede wszystkim w silnikach samochodów osobowych jak i lekkich dostawczych, wysokoprężnych silnikach BlueHDi z rozbudowanymi systemami oczyszczania spalin wyposażonych w SCR (selektywna redukcja katalizatora) oraz w nowoczesnych silnikach benzynowych wyposażonych w katalizatory (TWC). Olej o tej specyfikacji jest również rekomendowany do silników z filtrem cząstek stałych DPF, aby zapewnić maksymalną żywotność filtra.

Został oficjalnie zaaprobowany do pojazdów PSA Group (Peugeot, Citroën, DS, Op​el) objętych specyfikacją PSA B71 2312 i spełniających normy emisji spalin Euro 6. Jednocześnie może być stosowany w najnowszych silnikach Fiata.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.10.2020
Aktualizacja: 15.10.2020