Nowy owocowy mix smaków od Mirindy – Mix-It

Udostępnij artykuł
Mirinda kontynuuje rozwój kategorii kolorowych napojów gazowanych, stale zaskakując rynek nowościami w postaci nieoczywistych połączeń smakowych. W tym roku na półkach sklepowych pojawiły się dwie nowe wersje smakowe Mirindy Mix-It, w niebanalny sposób łącząc ze sobą truskawkę z liczi oraz jabłko z kiwi.

Dzięki intensywnym, owocowym połączeniom smakowym Mirinda pozwala zerwać z nudą, nakręcając dobrą zabawę. Jej innowacyjny i odważny charakter idealnie odpowiada na potrzeby młodych konsumentów.

Konsumenci mogą znaleźć na sklepowych półkach orzeźwiające napoje w nowoczesnych, przyciągających wzrok przezroczystych butelkach z etykietą w dwóch wariantach Mirindy Mix-It: słodkiej truskawki połączonej z egzotycznym liczi oraz jabłka z kwaśnym kiwi. Hasło Mix-It zachęca do odkrywania nowych rzeczy i zdobywania ekscytujących doświadczeń.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Wprowadzając do oferty nowe warianty Mirindy wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, poszukujących nowych, zaskakujących połączeń smakowych. Miksując tak niecodzienne smaki jak truskawka z liczi, czy jabłko z kiwi, uzyskaliśmy napoje przełamujące codzienną nudę oraz zachęcające do opuszczenia strefy komfortu – powiedziała Agata Karwowska, junior brand manager w PepsiCo Polska. – Dwa unikalne smaki Mirindy Mix-It nakręcają codzienną zabawę i inspirują do zerwania z nudą – dodała Agata Karwowska.

Wprowadzenie na rynek nowych napojów Mirindy będzie wspierane intensywnymi działaniami komunikacyjnymi. Obejmą one kampanię reklamową w telewizji, wybranych sieciach kin, Internecie i mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) oraz dedykowane materiały POS w punktach sprzedaży.

Konsumenci w Polsce mogą cieszyć się nowymi orzeźwiającymi smakami Mirindy w opakowaniach o pojemności 0,5L, 0,85L, 1L, 1,25 L, 1,8 L oraz 2L, dostępnych zarówno w lokalnych sklepach, jak i dużych sieciach handlowych.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.04.2019
Aktualizacja: 10.04.2019