Nowy smak od marki Garage

Udostępnij artykuł

Marka Garage wprowadza na rynek nowy wariant smakowy. Jest nim Garage S** on the Beach, który pojawił się na rynku w marcu 2022 roku. To połączenie smaku słodko-kwaśnej marakui z nutką ostrego chili, zamknięte w charakterystycznej dla marki butelce z kapslem pull-off.

Garage S on the Beach

Nowy napój piwny o smaku słodko-kwaśnej marakui z nutką ostrego chili zawiera 4,6 proc. alkoholu. Wariant S** on the Beach posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla tej serii. Należą do nich: kształt butelki, kapsel pull-off, kształt etykiety i belki z logo marki. Dzięki stałym, rozpoznawalnym elementom, przy wprowadzaniu nowego wariantu, marka każdorazowo przygotowuje specjalną, nawiązującą do smaku, etykietę z grafiką.

Linia napojów Garage

Garage S** on the Beach to już szósty wariant marki, obok Hard Lemon, Kamikaze, Strawberry Margarita, Dragon Fruit Mojito i limitowanej edycji GINious – napojów piwnych, które zdobyły już duże uznanie wśród konsumentów.  Nowy smak od 2 marca br. dostępny jest w sieci sklepów Żabka, a od 15 marca trafi do ogólnopolskiej dystrybucji. Wprowadzeniu nowości towarzyszą materiały POS w sklepach oraz działania trade marketingowe i komunikacja w mediach społecznościowych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.