Nowy termin „Circle K Drives Talents”

Circle K we współpracy z Tomaszem Kucharem wesprze talenty sportów motorowych w ramach programu Circle K Drives Talents, jednak w związku z obostrzeniami związanymi z epidemią termin projektu ulega zmianie. Młode pokolenie amatorów sportowej jazdy będzie miało okazję wziąć udział w eliminacjach i skorzystać ze wsparcia oraz wiedzy Tomasza Kuchara, gdy tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna. Laureat programu wystartuje w dowolnej dyscyplinie sportów motorowych.

O programie i planowanych zmianach opowiada Tomasz Kuchar w filmie przygotowanym dla młodzieży zainteresowanej sportami motorowymi i profesjonalnym udziałem w zawodach.

Czym jest projekt Circle K Drives Talents i jaki jest jego cel?

Celem projektu jest pogłębienie wiedzy dotyczącej sportów kartingowych i samochodowych wśród amatorów tych sportów oraz wyłonienie młodych talentów. Organizatorzy chcą wesprzeć młodzież i umożliwić jej wejście w świat sportu bez konieczności posiadania znacznych środków finansowych. Dzięki udziałowi w projekcie, młodzież będzie miała okazję rozwinąć umiejętności, a laureat weźmie udział w profesjonalnych zawodach motorowych. 

Projekt zakłada sprawdzenie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej miłośników sportów motorowych w wieku 16-25 lat, spośród których zostanie wyselekcjonowana grupa 25 najbardziej utalentowanych osób, celem ich kompleksowego wyszkolenia, a następnie wyłonienia jednego laureata.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Projekt podzielony jest na trzy etapy:

  • Test wiedzy na temat sportów motorowych i eliminacje praktycznych, które będą odbywały się na torach kartingowych w całej Polsce.
  • Eliminacje na torze kartingowym, przygotowanym na terenie ośrodka DriveLand dla 100 najlepszych osób.
  • Finał będący 10-dniowym wyjazdem szkoleniowym w zakresie sportowej i bezpiecznej jazdy samochodem, w ramach którego wyłoniony zostanie laureat, z którym Circle K podpisze kontrakt oraz sfinansuje starty zwycięzcy w uzgodnionej serii zawodów. 

Kiedy projekt się rozpocznie?

W związku z czynnikami niezależnymi od organizatorów i niepewną sytuacją epidemiczną w kolejnych miesiącach podjęto decyzję o przeniesieniu startu programu. Kolejne etapy i czas trwania projektu będą na bieżąco dostosowywane do sytuacji epidemicznej i wynikających z niej możliwości organizacyjnych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.