Nowy wariant pianek Ptasie Mleczko®

Rok 2021 to wyjątkowy moment w historii E.Wedel. To czas, w którym marka świętuje swoje 170-te urodziny. Z tej okazji dostępna jest na rynku nowość – pianki Ptasie Mleczko® waniliowe w mocno gorzkiej czekoladzie 80 proc. Jubileuszowy produkt to połączenie słodkiego i nieco wytrawnego smaku gwarantujące chwilę przyjemności.
Nowość w ofercie 

Stałe portfolio kultowych pianek Ptasie Mleczko® zostało wzbogacone o nowość. Tym razem marka E.Wedel przygotowała smak w nowej, nieco bardziej wytrawnej odsłonie. Nowy wariant to niebiańsko lekka, waniliowa pianka oblana mocno gorzką czekoladą 80 proc. To przyjemne przełamanie smaków zapewniające bardziej intensywne i wyraziste odczucia płynące z delektowania się tą słodyczą.

Wyjątkowa okazja

Pianki Ptasie Mleczko® waniliowe w mocno gorzkiej czekoladzie 80 proc. powstały z myślą o celebrowaniu szczególnych momentów. W 2021 roku E.Wedel obchodzi 170-lecie istnienia marki. Specjalnie na tę okoliczność szata graficzna opakowania, prezentująca ptasi motyw oraz owoce kakaowca, została wzbogacona logotypem promującym 170 lat E.Wedel. Elegancka całość odzwierciedla wyrafinowany smak nowych pianek Ptasie Mleczko® oraz wyjątkową okazję.

– 170. urodziny naszej marki to powód do dumy, a także świętowania. W szczególnym czasie jubileuszu zależało nam, aby na rynku pojawił się produkt, który ma historyczne korzenie i spełni obecne oczekiwania fanów naszych słodkości. Dlatego, opracowaliśmy nowość wśród pianek Ptasie Mleczko®, która stanowi idealne połączenie słodkiej wanilii i mocno gorzkiej czekolady 80 proc. Warto dodać, że historia pianek w czekoladzie rozpoczęła się już w 1936 roku, kiedy to Jan Wedel zainspirowany podróżą po Francji stworzył kultowy do dziś produkt. Mamy nadzieję, że nowy wariant pianek Ptasie Mleczko® zachwyci swoim smakiem i eleganckim designem. Nasza nowość to słodycz doskonała na chwile przyjemności na co dzień oraz jako idealny upominek na wyjątkowe okazje – Dominika Igielińska, Junior Branded Content Manager.

Ptasie Mleczko® waniliowe w mocno gorzkiej czekoladzie 80 proc. dostępne jest w sklepach od początku stycznia.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.