Piotr Lisek w Olimp Team

Udostępnij artykuł
Halowy mistrz Europy z Belgradu (2017 r.), srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Świata w Londynie (2017 r.) i Doha (2019 r.), aktualny rekordzista Polski w skoku o tyczce Piotr Lisek dołączył do Olimp Team!

Piotr Lisek to polski lekkoatleta reprezentujący Polskę w skoku o tyczce – olimpijskiej dyscyplinie. Karierę rozpoczął w 2006 roku. Lisek od początku uznawany był za ogromny talent, co zresztą potwierdził w kolejnych latach. Wytrwałość, systematyczność, determinacja, ciężka praca i wola zwycięstwa zaprowadziły go na szczyt w 2017 roku, kiedy w Belgradzie, podczas halowych mistrzostw Europy, z wynikiem 5,85 m stanął na najwyższym stopniu podium. Kilka miesięcy skoczył jeszcze wyżej. Wynik 5,89 m zapewnił mu drugie miejsce i srebrny medal mistrzostw świata w Londynie. Rok temu natomiast Lisek powtórzył wynik 5,85 m z Belgradu w halowych mistrzostwach Europy w Glasgow, gdzie zajął drugie miejsce.

Lisek, oprócz sukcesów na arenie międzynarodowej, może pochwalić się sporym dorobkiem medali na krajowym podwórku. Multimedalista mistrzostw Polski to również aktualny rekordzista naszego kraju w skoku o tyczce w hali jak i na stadionie. W 2017 roku w Poczdamie, podczas halowych zawodów, pokonał wysokość 6 metrów, co stanowi ósmy wynik w historii światowej lekkoatletyki! Dwa lata później na stadionie w Monaco Lisek poprawił ten wynik, skacząc 6,02 m!

Wierzymy, że to nie koniec sukcesów polskiego lekkoatlety, który zasilił szeregi drużyny Olimp Team i będzie korzystał z produktów marki Olimp Sport Nutrition.

Życzymy sukcesów oraz kolejnych rekordów, o których na bieżąco informować będziemy na Facebooku i Instagramie Olimp Sport Nutrition!

Współpraca z Piotrem Liskiem jest elementem kampanii #razemnaszczyt – #goforit

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.