Punkty Vitay dla kupujących ubezpieczenia Link4

Udostępnij artykuł
Orlen Usługi Finansowe wspólnie z Link4 ruszają właśnie z niezwykle atrakcyjną ofertą dla kierowców, posiadających kartę programu lojalnościowego Vitay. Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie Link4 – kupione za pośrednictwem strony www.orlen-ubezpieczenia.pl – właściciel konta Vitay otrzyma w tym programie aż 5 punktów! W punktowanej ofercie dostępne są polisy komunikacyjne OC, Auto Casco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Z nowej łączonej oferty, będącej owocem udanej współpracy dwóch znanych polskich spółek, ucieszą się z pewnością miliony Polaków – trzeba bowiem przypomnieć, że program Vitay działa od 19 lat, a pod koniec ub. roku miał już ponad 6 mln użytkowników! Dzięki punktom zbieranym m.in. za tankowanie, korzystanie z myjni, zakupy na stacji Orlen i u partnerów – klienci mogą otrzymać atrakcyjne nagrody: do domu, sportowe, AGD i RTV, kupony zniżkowe do sklepów i wiele innych.

Z kolei Link4 oferuje atrakcyjne cenowo i nowoczesne, elastyczne produkty ubezpieczeniowe, sprzedawane przede wszystkim przez internet i telefonicznie oraz przez agentów. W kwietniu br. ubezpieczyciel rozszerzył zakres ochrony w dobrowolnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. W przypadku polis AC wprowadził tzw. zakres All Risks, czyli odszkodowanie w wyniku nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń, oraz odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta, polegające np. na przegryzieniu przez gryzonie kabli. Z kolei do ubezpieczenia NNW wprowadził świadczenie dodatkowe za hospitalizację.

– Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych Link4, spółki z Grupy PZU, przez Orlen Usługi Finansowe jest kolejnym dobrym przykładem współpracy polskich spółek, działających w różnych obszarach biznesowych – podkreśla Patrycja Kotecka, członek zarządu Link4.

– Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera, który będzie wiarygodny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów – dodaje Patrycja Kotecka.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.07.2020
Aktualizacja: 29.07.2020